Сьогодні криптовалюти – це вже не дивина, про яку знають лише деякі. Вони стали не тільки популярним інвестиційним інструментом, а і популярним засобом платежу. Ви хочете дізнатись, де зручно та безпечно купити криптовалюту? У нашому рейтингу ви знайдете біржі, які дозволяють купувати різні криптовалюти – не тільки популярні. Тут зібрано найкращі біржі, де можна купити біткоїн, ефіріум, солану та інші популярні та нові криптовалюти.

Топ крипто бірж України

Рейтинг криптовалютних бірж може допомогти вам обрати найкраще місце, де ви зможете купувати криптовалюти та обмінювати їх і ними торгувати.

На ринку існує безліч компаній, що надають послуги з покупки біткоїна чи інших крипто валют. З одного боку це полегшує завдання, оскільки ви можете вибрати сайт, який ідеально відповідає вашим вимогам. З іншого боку, все це ускладнює, тому що пошук займає більше часу і змінних багато. На що звернути увагу, які аспекти є найбільш важливими і як знайти кращі крипто біржі?

У цій статті ми намагатимемося відповісти на всі ці запитання. Також ми підготували власний рейтинг криптовалютних бірж, що базується на детальному аналізі кращих пропозицій, доступних на ринку. Ми взяли до уваги ті сайти, де розмір комісії прийнятний та реалізовані всі необхідні заходи безпеки. Ми також звернули увагу на привабливість пропозиції, кількість доступних криптовалют та традиційних валют ФІАТ. То яка ж криптовалютна біржа найкраща? Топ бірж криптовалют України ви знайдете нижче на цій сторінці.

Що таке біткойн-біржа?

Хоча біткойн був створений насамперед як альтернативний метод оплати, він швидко став формою інвестицій та ще одним методом накопичення капіталу, відмінним від традиційної валюти на банківському рахунку. Щоб інвестувати в біткойни, вам необхідно їх купити, і найкраще місце для цього – біржа криптовалют.

Біткойн-біржа – це онлайн-сервіс, який виступає посередником між продавцями біткойнів та покупцями. На біржі ви можете як розмістити пропозицію про продаж і перевести в готівку свої біткойни, так і заявити про свою готовність купити BTC за гривні, долари або іншу паперову валюту.

Цікава можливість – крипто-обмін, тобто обмін однієї криптовалюти в іншу — така форма отримання біткоіну доволі популярна.

Біткоїн-біржа є невід’ємною частиною всієї системи, заснованої на блокчейні. У зв’язку з тим, що біткойн є повністю віртуальною валютою, таку форму приймає і біржа, а це означає, що порівняно, наприклад, із Нью-Йоркською фондовою біржею, яка знаходиться у Нью_Йорку, біржа біткойнів не має стаціонарної філії. Ви можете використовувати біткоін лише у віртуальному світі.

Переваги біткоіна

Те, що структура крипто біржі, як і самої криптовалюти, знаходиться онлайн і її не можна відчути на дотик, це не змінює того факту, що вся структура біржі дуже формальна та організована, а це означає, що ви можете:

  • стежити за зміною курсу BTC;
  • порівняти пропозиції купівлі-продажу та вирішити, яке з них найбільш привабливе для вас;
  • адаптувати свої пропозиції до тих, які в даний час представлені на біржі, наприклад, запропонуйте нижчу ціну продажу, якщо ви хочете швидко перевести в готівку біткойни, або більш високу пропозиція про купівлю, якщо ви хочете їх швидко купити;
  • вчитися торгувати у своєму власному темпі, спостерігаючи за поведінкою інших, досвідченіших трейдерів.

Таким чином, біржа біткойнів – це місце, де ви можете без будь-яких серйозних проблем торгувати біткойнами та іншими криптовалютами. Однак, перш ніж це станеться, вам необхідно правильно вибрати біржу, а їх є два типи.

Типи криптобірж

  • Централізований обмін – управляється третьою стороною, наприклад, компанією або компанією-засновником. Цю форму мають більшість криптовалютних бірж у світі. Деякі скептики стверджують, що це суперечить припущенням про біткойн, який є анонімним. З використанням цієї біржі стягуються комісії за транзакції. Сама платформа призначена як для новачків, так і досвідчених людей.
  • Децентралізована біржа – таких поки що мало, хоча темпи розвитку цієї ідеї вражають. Децентралізовані біржі від централізованих тим, що третя сторона (менеджер біржі) є лише теоретичним творінням. Самі транзакції з’єднуються безпосередньо в блокчейні, а кошти та біткойни постійно залишаються у вашому гаманці. Однак це не означає, що комісій немає – вони однаково діють. Децентралізовані біржі можуть бути складними у використанні, тому ними в основному цікавляться досвідчені трейдери.

Рейтинг найкращих криптовалютних бірж 2024 року

Наш суб’єктивний рейтинг, де можна купити криптовалюту заснований на оцінках нашої редакції. Ми почали цікавитись криптовалютою ще в 2017 році, коли був 2й загальновизнаний булран, а біткоїн тоді досяг позначки в 17 000 доларів.

Саме тоді постало питання, де купити біткоїн і як його потім вивести. Автор цієї статті тоді користувався криптобіржою Ексмо. Але з того часу багато чого змінилося і Ексмо потіснили світові гравці. Далі ми про деякі з них детально розповімо.

Бінанс

До нашого рейтингу потрапила відома і популярна криптовалютна біржа в Україні і світі — Binance. Таке рішення було прийнято, виходячи з високої якості безпеки та широкого спектру послуг. Бінанс пропонує торгівлю запаморочливою кількістю криптовалют та дозволяє здійснювати платежі у численних валютах (фіатні валюти). Крім того, ця біржа криптовалют пропонує прямі перекази у десятках валют із використанням банківських карток.

Окремо варто зазначити комісії за транзакції. Вони є найнижчими на ринку з огляду на те, що інвестори торгують відносно невеликими сумами на місяць. Крім того, на сайті є зручний мобільний додаток. Він також має функції, адаптовані до потреб та очікувань як початківців, так і досвідчених трейдерів.

Coinbase

Однією із пропозицій, про які варто згадати, є біржа Coinbase. Вона пропонує торгівлю більш ніж 100 криптовалютами та пропонує три фіатні валюти. Однак умови початку користування неї важко назвати легкими. Адже для українців можуть бути проблеми з верифікацією якщо у вас нема прописки.

Залежно від опцій “Базовий” та “Про” функціонал сильно змінюється, а також змінюється легкість користування біржою. Зміни досить суттєві, тому користувач може легко заплутатися. Для багатьох розрахунок того, який варіант сайту буде більш прибутковим, також може виявитися непростим завданням. Такий хаос не сприяє зручному управлінню фінансами. Однак зовнішній вигляд та робота сайту дуже зручні для користувача.