Сума кредиту

600 - 20 000 грн.

Ставка

0.01% в день

Строк

2 - 30 днів

Спосіб виплати

 • на картку
 • на банк. рахунок

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали iBox
 • термінали EasyPay
 • термінали ПриватБанку
 • через термінали City24
 • за допомогою PrivatPay

Додатково

 • Пролонгація
 • Відтермінування
 • Штрафи
 • Договір онлайн

CreditKasa – віртуальний кредитний помічник, який дозволяє отримати вигідні позики, не виходячи з дому. Організація працює виключно в рамках законодавства України та надійно захищає особисті дані клієнтів на своєму сайті.

Чим CreditKasa краща за конкурентів?

Щоб оформити позику в CreditKasa (КредітКаса, кредит касса, kreditkassa, creditcassa) знадобиться лише 10 хвилин особистого часу. Кредитор відрізняється швидкістю роботи та високим рівнем довіри до клієнтів.

 • МФО видає кредити цілодобово — можна подати заявку та отримати мікрокредит у будь-який час дня та ночі. Це підтверджують відгуки постійних клієнтів.
 • Перша реєстрація проходить за 8 хвилин, а вхід до особистого кабінету при повторному зверненні займе не більше 1 хвилини для введення номера телефону та коду у відповідь. Протягом 3 хвилин приймається рішення про надання кредиту;
 • Компанія проводить акції, розіграші та випускає спеціальні промокоди для клієнтів. Це робить кредитні програми ще вигідніше, наприклад, знижується відсоток, збільшується ліміт та ін.
 • Постійні позичальники беруть участь у акціях лояльності із регулярними знижками.
 • Позичальник може сплатити борг раніше терміну без штрафів чи продовжити договір потрібний час.
 • Оформлення кредиту без застави та поручителів;
 • Відсутність додаткових прихованих комісій, платежів, страховок та перших внесків;
 • Оператор на зв’язку постійно, тому готовий відповісти на всі питання та вирішити складнощі з оформленням мікропозик.

Загальні умови отримання онлайн кредиту CreditKasa

Компанія готова видати позику до зарплати всім повнолітнім громадянам України від 18 років, які мають постійний дохід із будь-якого джерела (документальне підтвердження не потрібно). Щоб взяти кредит у Credit Casa, потрібно мати при собі паспорт та ІПН. Їхні дані обов’язково вносяться в заявку на позику. Також у ній вказується:

 1. контакти;
 2. адресу проживання, прописки;
 3. дані про доходи;
 4. реквізити платіжної картки від банків РК.

Усі дані потрібні лише при першому заповненні. У наступні звернення, досить просто пройти авторизацію (тобто увійти в особистий кабінет CreditCasa) і вказати параметри позики. Останні можуть бути в наступних значеннях:

Хто може отримати позику в Credit Kasa

Отримати гроші в GMoney можуть усі люди, які відповідають таким вимогам:

 • Позичальник має бути громадянином України.
 • Вік користувача має бути не менше 18 років.
 • Для оформлення знадобиться паспорт, ІПН та банківська карта.

Позики kreditcasa видає через інтернет, тому для отримання потрібно телефон або ноутбук з доступом до інтернету. У КредитКаса високий показник схвалення, тут взяти мікропозику можуть навіть люди без офіційного працевлаштування, а також найзахищеніші категорії громадян: студенти, пенсіонери та жінки у декреті. Взяти позику можна на всій території України.

Чи важлива кредитна історія при отриманні позики?

Компанія Кредит Каса автоматично ухвалює рішення за заявками користувачів. Кредитна система перевіряє фінансову історію користувача, його репутацію та всі зазначені у заявці дані. Однак, кредитна історія не є основним фактором при ухваленні рішення. Сервіс дає можливість отримати мікрокредит навіть тим, хто має активні позики або в минулому були прострочення.

Як отримати позику в КредітКаса?

Мікрокредит у КредитКаса можна отримати за лічені хвилини на свою банківську картку. Вона має бути оформлена на заявника та мати іменні реквізити. Також допускається отримання на банківський рахунок особи, що звертається.

 1. Заповнити анкету та надіслати на розгляд кредитору.
 2. Протягом кількох хвилин отримати відповідь на свій мобільний телефон. Статус позики в особистому кабінеті зміниться на схвалено і можна буде ознайомитися з кредитним договором.
 3. Підписати договір електронним підписом – введення коду зі смс.
 4. Отримання моментального переказу позикових коштів.

Як сплатити кредит

Оплата позики можлива декількома способами:

 • карткою через особистий кабінет;
 • у терміналі ПриватБанку;
 • онлайн на сайтах IBox та EasyPay;
 • термінали самообслуговування IBox, EasyPay, City24;
 • у касі банку.

Серед усіх мікрофінансових компаній України КредитКасса має достатню кількість методів погашення кредиту. Наприклад, у компанії Селфі Кредіт лише 4 способи як закрити мікрокредит.

Яким саме скористатися залежить від самого позичальника. Зазначимо, деякі з них можуть мати комісію.

Чи є дострокове погашення у Кредит Каса?

Сервіс надає можливість достроково погасити позику. Зробити це можна будь-якого дня дії кредитного договору, сплативши відсотки лише за фактичні дні використання кредиту. Дострокове погашення є безоплатною послугою, комісії за неї відсутні.

Пролонгація кредиту у КредитКаса

Подовження терміну кредиту можливе. Для цього боржнику необхідно:

 • подати заявку через особистий кабінет на офіційному сайті кредитора;
 • отримати точну суму до оплати – це розмір нарахованих відсотків за минулий період;
 • внести гроші у зручний спосіб.

Після внесення оплати термін кредиту збільшиться на потрібний період. Пролонгацію  варто оформляти заздалегідь, а не в останні години. Це допоможе уникнути технічного прострочення через можливу затримку платежу.

Що буде, якщо не платити позику у kreditkassa?

Відповідно до умов кредитного договору, головне зобов’язання позичальника – вчасно повернути позику. Якщо клієнт не встигає виплатити борг у строк, слід оформити пролонгацію. В іншому випадку на рахунок клієнта можуть нараховуватися штрафи та пеня, крім того, буде зіпсовано його кредитну історію.

Якщо позичальник навмисне ухиляється від виплати боргу, на його рахунки можуть бути накладені арешти, а майно може вилучатися відповідно до законодавства України.

КредитКаса надає можливість позичальникам звернутися для врегулювання простроченої заборгованості протягом 30 днів після її початку. Сервіс може піти назустріч клієнту і допомогти уникнути негативних наслідків прострочення.

Що буде з кредитною історією, якщо я візьму позику?

Кредитна історія включає інформацію про всі заставні або кредитні зобов’язання позичальника. Тобто, якщо ви оформляєте кредитну картку або купуєте товари на виплат, дані про це зберігаються. На їх основі формується фінансовий рейтинг позичальника, від якого залежить, чи зможе він отримати гроші у борг у майбутньому.

Якщо ви оформите позику в КредитКаса і вчасно повернете борг, то отримаєте позитивну позначку кредитної історії. Якщо ви пропустите термін договору та вийдете у прострочення, кредитна історія буде зіпсована. Особливо це помітно при тривалих простроченнях за борговими зобов’язаннями.

Регулярно оформляючи та вчасно повертаючи кредити, людина може покращити свою фінансову репутацію.

Акції та промокоди Кредіт Каса

На сайті компанії немає інформації про акції або знижки на перший кредит. Щоб відстежувати новини МФО, радимо передплатити сторінки компанії в Instagram і Facebook, де публікують важливу інформацію.

Пропонуємо ознайомитись з актуальними акціями інших мікрофінансових організацій на нашій сторінці.

Контактні дані

Організація:

ТОВ «Укр Кредит Фінанс»

Номер свідоцтва:

ІК №116

Адреса:

01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

0 800 20 02 21

Відгуки про компанію

Рекомендую

Ну так собі вони. Хоча гроші дали швидко і під нуль, без відсотків, з клієнтами агресивно себе ведуть. В Кредиткасі однозначно потрібно швидко закрити борги. Бо з першого дня прострочення буде на повишених тонах говорити, відсотки без кінця считати і на поступки не піде.

Рекомендую

Норм контора) В мене протермінування були до закону про колекторів - Кредіткасса спокійна в рази була. Сильно не напрягали, як інші мфошки. Воші пару разів "приїжджали" описувати майно і дошкуляли сусідам. А так, в цілому, нормально було - можна брати грошики.