Сума кредиту

1 000 - 12 000 грн.

Ставка

0.01% в день

Строк

10 - 20 днів

Спосіб виплати

 • на картку
 • на банк. рахунок

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали EasyPay
 • термінали ПриватБанку

Додатково

 • Пролонгація
 • Відтермінування
 • Перший без відсотків
 • Договір онлайн

Dodam Credit — ще одна компанія в Україні, яка пропонує швидкі онлайн-кредити. Як і інші фінансові установи, він пропонує фінансову підтримку для будь-яких цілей через Інтернет швидко та просто, без зайвих формальностей. Компанія інвестує в інноваційні технологічні рішення для забезпечення безпеки та конфіденційності даних клієнтів.

Dodam Credit – один із багатьох МФО на українському фінансовому ринку, але він один із небагатьох, які пропонують дуже гнучкі умови кредитування з мінімальними вимогами до клієнтів. Однією з найважливіших особливостей є відсутність верифікації клієнтів у БКІ. Це мікрозайм без перевірки кредитної історії, який приваблює багатьох людей, особливо тих, хто має борги і погану кредитну історію.

Пропозиція по кредиту Dodam

Компанія Dodam (додамо кредит, додам гроши, надам кредит, dodam groshi) пропонує новим клієнтам перший кредит онлайн від 1000 до 12000 гривень. Якщо клієнт вчасно сплачує кредит, його кредитний ліміт збільшується. Незалежно від суми кредиту, у вас є 20 днів для його погашення. Ви також можете рефінансувати кредит (пролонгація на термін фактичного користування кредитом).

Додам пропонує гарні стартові умови кредитування для нових клієнтів. До прикладу у конкурента ПростоКредит перша позика лише до 6700 гривень.

Щодо витрат за кредитами, то нині вони регулюються законодавством. Додам кредит пропонує своїм користувачам взяти перший кредит без відсотків. Таким чином, взявши 3000 гривень на 20 днів у Додам, ви заплатите всього 6 гривень за рахунок користування грошима! Це вигідна пропозиція для замовника, навіть банки не пропонують кращих умов.

Умови отримання кредиту в Додам

Будь-який клієнт, зацікавлений у отриманні кредиту від Додам, повинен співпадати вимогам:

 • громадянин України старший 18 років;
 • повинен мати дійсне посвідчення особи (паспорт) та код ІПН;
 • номер мобільного телефону;
 • мати електронну адресу (e-mail);
 • банківський рахунок (банківська картка), на який будуть переведені гроші.

Компанія одна з небагатьох на ринку пропонує  3 дні “Грейс” періоду у випадку прострочення (тобто 3 дні без штрафів та нарахування пені).

Якщо хоч одна з вимог не виконана, заявка клієнта автоматично відхиляється. Однак, це не нездійсненні вимоги, більшість кредитних компаній вимагають того ж.

Подання заявки на кредит у Dodam

Натисніть на зелену кнопку “Оформити позику” щоб вам відкрилося вікно цієї МФО і ви змогли оформити мікрозайм онлайн на карту.

У випадку з першим кредитом ми використовуємо повзунки, щоб визначити суму, яка нас цікавить. Ми натискаємо «Отримати гроші» і система автоматично перенаправляє нас на реєстраційну форму, в якій ми вказуємо свої особисті та адресні дані.

Для підтвердження (варифікації) картки вводимо номер банківського рахунку та сплачуємо комісію у розмірі 1 гривні. Після внесення цього символічного початкового внеску, заявка перевіряється, і результат буде доступний клієнту по смс, за допомогою текстового повідомлення або електронної пошти.

Якщо ви вирішите знову співпрацювати з компанією, просто увійдіть в свій профіль і за допомогою повзунків вкажіть параметри кредиту, що цікавлять. Варто перевірити свій профіль, щоб дізнатися, чи має компанія знижки або акції для постійних клієнтів.

Відразу після підписання договору компанія надсилає гроші на рахунок, зазначений у формі.

Пролонгація мікрокредиту

Щоб продовжити кредит у сервісі (на термін фактичного користування кредитом)  вам необхідно просто сплатити вже нараховані відсотки на поточний день. Тобто якщо ви отримали мікрозайм 01.09 строком на 20 днів, і 16.09 ви обираєте функцію пролонгації кредиту то вам необхідно сплатити відсотки за фактичні дні користування (16 днів), і тоді ви отримаєте ще 16 днів пролонгації.

 

Контактні дані

Організація:

ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВІВА КАПІТАЛ"

Номер свідоцтва:

ФК № 822 від 22.11.2016, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

0 800 30 53 53

Сайт:

dodam.com.ua

Відгуки про компанію