Сума кредиту

100 - 6 000 грн.

Ставка

0.5% в день

Строк

5 - 30 днів

Спосіб виплати

 • на картку

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали ПриватБанку
 • через застосунок Privat24

Додатково

 • Пролонгація
 • Договір онлайн

Сучасний онлайн-сервіс Alex Credit здійснює видачу позик в Україні на вигідних умовах. Цілком автоматизована система дозволяє отримати гроші не виходячи з дому, цілодобово. 7 днів на тиждень. Для подання заявки потрібні лише посвідчення особи та доступ до Інтернету.

Умови отримання мікрокредиту від Алекс Кредит

Скористатися послугами мікрофінансової організації Алекс Кредит можуть громадяни віком від 18 до 70 років, які мають посвідчення особи та підтверджений щомісячний дохід. Крім цього, для оформлення позики знадобляться – адреса електронної пошти, номер мобільного телефону, що діє, реквізити банківського рахунку або картки.

При першому зверненні сума позики може становити від до 6 тисяч гривень. При повторному ліміті збільшується до 15 тисяч гривень. Мінімальний термін кредитування – 5 днів, а максимальний – 30 днів. Ставка по мікропозиках для нових клієнтів складає 0,55% в день і 1,99% на день для повторних. Але нові клієнти мають змогу отримати кредит лише до 6000 гривень, а повторні вже до 14000 гривень.

Важливо знати, що AlexCredit з грудня 2023 відмовився від політики кредитування нових клієнтів під 0% і вже пропонує своїм клієнтам першу позику під нуль відсотків до 6000 гривень. Такі безвідсоткові кредити доступні в інших МФО з нашого рейтингу. Щоб знайти їх клікнуть по посиланню вище.

Процес отримання грошей у AlexCredit

Щоб отримати онлайн кредит без відмов за допомогою нашого сайту kreditos.com.ua вам потрібно перейти на сторінку кредтора. Для цього знайдіть та натисніть зеленку кнопку “Оформити позику”, вам відкриється сайт компанії Алекс Кредіт.

На офіційному сайті кредитора необхідно заповнити онлайн-заявку. Вказати в ній параметри позики (сума та термін) та особисті дані. Дочекатись схвалення заявки – на телефон надійде смс-повідомлення з кодом для підтвердження оферти. Після надсилання коду протягом кількох хвилин гроші будуть переведені на карту або рахунок клієнта.

На відміну від конкурентів, таких як Banana Kredit, де електронна пошта це необов’язкове поле – у Aleks kredit ви повинні мати робочий email і вказати його при реєстрації.

Що потрібно вказати в анкеті АлексКредит

При оформленні мікрокредиту від alekskredit вам в цілому потрібно пройти 4 етапи, п’ятий вже буде вашим результатом:

 1. Особиста інформація, де необхідно вказати дані про себе.
 2. Адреса та працевлаштування. Де необхідно вказати джерела доходу та їх рівень. Важливо: у АлексКредіт видають кредити без довідок, тому довідка з місця роботи не потрібна. Лише потрібно вказати місце роботи, чи офіційне працевлаштування тощо.
 3. Інформація про картку. Також пройти верифікацію картки.
 4. Ідентифікація особи. Тут у вас попросять фото з паспортом в руках.
 5. Результат.

На першому етапі, при реєстрації в алекскредит вам одразу потрібно ввести всі дані про себе:

 • Прізвище;
 • Ім’я;
 • По-батькові;
 • Номер мобільного телефону;
 • Електронна пошта;
 • Пароль;
 • Ідентифікаційний податковий номер (ІПН);
 • Дата народження;
 • Стать.

Паспортні дані

Вказати паспортні дані:

 1. Вказати чи у вас паспорт старого зразка.
 2. Серію та номер паспорта.
 3. Ввести дату видачі.

Та погодитись на обробку своїх даних та отримання повідомлень по смс та електронній пошті.

Як погасити позику від Aleks kredit

Компанія Alex kredit пропонує кілька способів погашення заборгованості. Серед них:

 • Закрити мікрокредит можна онлайн з будь-якої картки, і не обов’язково своєї.
 • В терміналах ПриватБанку.
 • Через додаток в терміналах Приват24.
 • Банківським переказом ви можете в касі будь-якого банку України

Контактні дані

Організація:

ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»

Номер свідоцтва:

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 930 від 08.08.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг

Адреса:

вул. Якова Самарського, 12А, м. Дніпро, 49044

Час работи:

Цілодобово

Сайт:

alexcredit.ua

Відгуки про компанію

Рекомендую

Дуже зручно можна оформити кредит у aleks kredit на карту без перевірок, набагато зручніше ніж просити у когось і думати коли ж зможеш віддати. У них є можливість погашати раніше або просто продовжувати тим самим не накладно на бюджет, якщо вдруг не вспіваєш повернути вчасно.

Рекомендую

Я при оформленні позики у алекса надала їм декілька номерів, бо якщо є номери поручителів то більше грощей при першому зверненні дадуть. Так от та ще жодного разу за пів року нікого з них вони не турбували. Тому люди, ті що пишуть якісь гадості про компанію — ви ж напевно ті ще боржники. Тому якщо взяв — то бедь добр, поверни.

Рекомендую

У кидалові не помічені, на початку грудня закрив за тіло старий боржок ще з 2018-го. Гарантійку перед оплатою вислали без жодних проблем, після того, як гроші отримали - особиста справа передається до техвідділу, де протягом 5 днів борг закривають як в особистому кабінеті, так і в УБКІ.