Сума кредиту

600 - 25 000 грн.

Ставка

0.01% в день

Строк

5 - 30 днів

Спосіб виплати

 • на картку

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали EasyPay
 • термінали ПриватБанку
 • через застосунок Privat24
 • через термінали City24
 • через термінали 2Click
 • онлайн через сайт City24

Додатково

 • Пролонгація
 • Перший без відсотків
 • Договір онлайн

З чим у вас асоціюється африканський слон? Якщо не з додатковими коштами, це означає, що ви ще не знаєте кредитну компанію Slon Credit, логотип якої у вигляді фрагмента хобота слона є дуже цікавою пропозицією на ринку компаній, що пропонують кредити на карту онлайн до зарплати.

Slon Credit — МФО, що готова видавати кредити на карту онлайн всім охочим

Slon Credit — це компанія, яка швидко та легко надасть вам 100% позики до зарплати онлайн без купи вимог і перевірок. Вимоги до позичальників доволі низькі, що дає можливість отримати гроші в борг як студентам, так і пенсіонерам, або безробітним. Практично всім, у кого є стабільний дохід. НІ поручителя, ні дзвінків родичам чи колегам для перевірки надійності клієнта Слон Кредіт не робить. Вам не потрібна справка про доходи за пів року чи 3 місяці. Слон Кредит пропонує кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування людям, які мають будь-який дохід. Це може бути як пенсія, стипендія, підробітки або заробіток від аренди житла чи гаражу, будь-чого.

Що пропонує Slon Credit

Ви можете подати заявку на суму від 600 до 25000 злотих, якщо ви робите це вперше, але якщо ви вже є клієнтом і погасили першу позику, наступна заявка може бути на суму ще вищу. Зазвичай компанія СлонКредит пропонує позики до зарплати онлайн під 1,99 % в день. Але є можливість взяти безвідсоткові кредити на карту. Термін погашення від 5 до 30 днів з можливістю платного рефінансування. З наведеної вище пропозиції є винятки у вигляді акцій від Слон Кредит. Наразі є три на вибір:

 1. Акція на перший кредит безкоштовно: SlonCredit пропонує безвідсоткові кредити на карту для всіх нових клієнтів, що вперше звернулись до них за допомогою.
 2. Промокоди для постійних клієнтів.

Безвідсоткові кредити на карту від SlonCredit

Пропозиція дає можливість взяти новим клієнтам безвідсоткові кредити на карту. Все без підвоху, це робиться для залучення нових клієнтів. Пропозиція гарантує 99,99% знижку на комісію та відсотки за перший кредит від SlonCredit. Це означає, що зобов’язання абсолютно безкоштовне, реальна річна процентна ставка становить 3,71%, і ви повернете компанії майже стільки ж, скільки позичили. Умовою отримання такої знижки є відсутність попередніх домовленостей з Miloan та своєчасне погашення.

Важливо! Якщо ви прострочите погашення мікропозики навіть на день, вартість кредиту збільшиться і вам будуть нараховуватись підвищена відсоткова ставка.

Акції та програми лояльності для постійних клієнтів Слон Кредит

Якщо ви зареєстрований клієнт у базі даних Слон Кредит і вчасно сплачуєте заборгованість, компанія має для вас коди знижок, які надсилає текстовими повідомленнями у смс або електронною поштою. Дисконтні коди знижують витрати на видачу кредиту до 70%. При наступному оформленні ви введете їх в систему на етапі оформлення кредиту, завдяки чому ви зможете взяти мікро кредит на карту дешевше. Але використання коду не означає отримання позитивного кредитного рішення. Заявка щоразу аналізується на основі кредитоспроможності клієнта, незалежно від наявності промокодів.

Умови отримання кредиту до зарплати від Слона

Умови отримання доволі прості, такі ж як у Єва Кеш або AvansCredit. Кожен клієнт СлонКредит повинен відповідати наступним критеріям. Вони прості та доступні всім, порівняно з банківськими кредитами. Ви повинні:

 • Мати паспорт і українське громадянство;
 • Знати свій податковий номер (номер ІПН);
 • Вам від 18 до 70 років;
 • Мати мобільний телефон;
 • Електронну пошту (для реєстрації);
 • банківський рахунок.

Щоб скористатися пропозицією кредитора, необхідно зареєструватися на його онлайн-платформі та створити особистий кабінет. Надавати довідки про доходи не потрібно. Кредитна історія також не важлива, Слон надає позики без перевірки кредитної історії. Тому, якщо ви мали прострочення раніше та були внесені в реєстр боржників БКІ – гроші від Слона ви зможете отримати, якщо маєте стабільний дохід.

Як отримати кредит на карту онлайн від Slon Credit

Щоб подати заявку в Slon Credit, вам необхідно підготувати паспорт та номер ІПН, комп’ютер або мобільний пристрій з доступом до Інтернету та… зручно розташуватися вдома, адже весь процес не потребує візиту до жодного відділення. Покроковий алгоритм отримання позики онлайн на картку:

 1. На нашому сайті Кредітос натиснуть вгорі або внизу кнопку оформлення позики.
 2. На сайті Slon є калькулятор, де можна вибрати суму та строк мікро кредиту та натиснути «Оформити заявку».
 3. Тепер введіть свій номер телефону, щоб зареєструватись і створити особистий кабінет.
 4. У новоствореному обліковому записі користувача ви можете подати заявку на кредит за допомогою готової форми: ввести свої всі необхідні дані.
 5. Ваша особистість буде підтверджена за допомогою Bank ID або селфі з паспортом в руках
 6. Карту теж потрібно підтвердити: переказом автентифікації з вашого банківського рахунку на суму до 1 гривні.
 7. Ваша заявка на мікро займ буде відправлена ​​на аналіз. Перевірка є дуже швидким процесом.
 8. Про кредитне рішення Вас повідомлять по телефону або електронною поштою.

Якщо вашу заявку на мікро займ схвалено, ви отримаєте гроші на свій банківський рахунок уже через 10 хвилин, незалежно від дня тижня.

Контактні дані

Організація:

ТОВ “СЛОН КРЕДИТ”

Номер свідоцтва:

ФК № В0000088 від 27.11.2020

Адреса:

03062, м. Київ, Берестейський пр., 90-А

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

0 800 33 03 83

Сайт:

sloncredit.ua

Відгуки про компанію