Сума кредиту

500 - 22 000 грн.

Ставка

0.01% в день

Строк

1 - 65 днів

Спосіб виплати

 • на картку
 • на банк. рахунок
 • готівкою в Новій Пошті

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали iBox
 • термінали EasyPay
 • термінали ПриватБанку
 • через застосунок Privat24
 • через термінали City24
 • через термінали 2Click
 • через онлайн-сервіс Pogashay
 • в будь-якому відділенні Укрпошти
 • за допомогою PrivatPay

Додатково

 • Пролонгація
 • Штрафи
 • Договір онлайн

Про компанію Moneyveo

Мікрофінансова організація Moneyveo є старим і перевіреним гравцем на ринку мікропозик України. Це надійний фінансовий помічник з українським корінням, що зарекомендував себе як безпечну організацію для швидкого вирішення нестачі грошей. Вона з’явилася в далекому 2013 році. Компанія пройшла довгий шлях від маленької контори з мікрокредитами до зарплати на 30 днів до мастодонта ринку, який видає довгострокові кредити до 140 днів і працює на декількох ринках світу. В 2020 році Манівео відкрились у В’єтнамі. Тому можна вже сміливо казати, що це світова організація.

Компанія Money veo здійснює видачу швидких мікропозик на всій території України. Даний онлайн-сервіс дозволяє отримати не тільки гроші до зарплати на суму до 15 тисяч гривень за спрощеною процедурою без довідок з роботи, поручителів і застав. У Мані Вео декілька фінансових продуктів. Вони пропонують і кредити до 140 днів. Для подання заявки потрібен лише паспорт чи посвідчення особи.

Отримати гроші можна у будь-якому місті країни, без відвідування офісу кредитора – дистанційно. Монівео спокійно видає мікрокредити в Луцьку, Мукачево, Чернівцях, Полтаві та інших містах. Тому ви легко можете взяти позику до зарплати онлайн в Хмельницькому, Ужгороді, Червонограді, Калуші не залишаючи свого будинку.

Умови кредитування

Оформити позику в Манівео можуть усі громадяни України віком від 18 до 75 років. Для оформлення знадобиться:

 1. Паспорт.
 2. Індивідуальний ідентифікаційний номер (ІПН код).
 3. Електронна пошта.
 4. Робочий мобільний номер.
 5. Робоча картка банку (для верифікації картки на ній має бути щонайменше 5 грн).

Терміни кредитування в компанії для нових клієнтів по програмі Смарт (короткострокові позики) від 1 до 30 днів. При першому зверненні клієнт має можливість отримати перший кредит під 0% і ліміт коштів становитиме від 500 гривень до 22 тисяч гривень. При повторному зверненні позичальник може розраховувати на суми від до 22000 гривень, але вже на термін до 65 днів. Це є безперечно великою перевагою в порівнянні з МФО Тенго або ССлоун.

Довгостроковий кредит до 5 місяців доступний для нових клієнтів. Але в такому випадку не діє пропозиція перший кредит під 0%. Нові клієнти МКО можуть отримати гроші швидко на довгий термін за ставкою 0.4%-0.99% в день в залежності від суми кредиту. Час переказу коштів на картку чи рахунок банку – до 10 хвилин.

Як отримати мікрокредит від Манівео

Процес отримання мікрокредиту від “МФО Монівео Кредит” за допомогою сайту Кредітос дуже простий:

 1. Натисніть на зелену кнопку “Оформити позику”. Відкриється вікно мікрофінансової компанії.
 2. Використовуючи бігунки кредитного калькулятора, виберіть термін та суму, які вас цікавлять. Уважно вивчіть розділ «Повернути» та «Проценти», де буде вказано кінцеву дату погашення боргових зобов’язань та суму до повернення з урахуванням відсотків. Якщо вас все влаштовує, натисніть “Оформити кредит”.
 3. У вікні у формі впишіть всі необхідні реєстраційні дані, включаючи ІПН та адресу електронної пошти. Заповніть анкету повністю надішліть її на розгляд.

Через 10 хвилин після заповнення анкети ви отримаєте відповідь у вигляді смс-коду. Введіть його як підтвердження з умовами договору, і гроші буде переведено на вашу банківську картку.

Як можна отримати кредит готівкою у Моней Вео

Отримати онлайн кредит готівкою можна через фінансовий сервіс NovaPay у відділеннях «Нова Пошта». Для цього потрібно подати заявку на мікрокредит в особистому кабінеті. При цьому в полі «Отримати гроші» поставити позначку навпроти «Нова Пошта». Прийти до будь-якого відділення з паспортом, ІПН і смартфоном і сказати оператору про мету відвідування – отримання готівки від Moneyveo.

Способи повернення кредиту Моней Вео

Для своїх клієнтів мікрофінансова організація Манівеу підтримує доволі багато способів погашення боргу. Мабуть, найбільше способів повернення коштів серед усіх мікрофінансових компаній в Україні. До прикладу у Money for You ви можете повернути лише трьома способами.

Серед способів Мані Вео можна:

 1. Оплатити мікропозику онлайн можна за допомогою картки банку безпосередньо через особистий кабінет.
 2. Або переказом по реквізитах компанії у відділенні будь-якого банку.
 3. Внести готівку через термінали EasyPay, iPay, iBox, 24nonStop, City24, 2Click та ПриватБанк.
 4. Сплатити кредит через відділення Укрпошти.
 5. Через онлайн-сервіси «Погашай», City24, EasyPay, iPay, Portmone.
 6. За допомогою електронного гаманця LeoWallet.
 7. Онлайн за допомогою програми PrivatBank (мобільний додаток від Privat24). Оплата надійде протягом 3 робочих днів.

Переваги сервісу Монейвео

 • Швидкість. Рішення щодо заявки у moneyweo приймається до 10 хвилин (якщо нема проблем з кредитною історією – то швидке).
 • Простота. Усі дії щодо заповнення та відправлення анкети супроводжуються «підказками». Позичальнику легко розібратися в алгоритмі роботи онлайн-сервісу. Також для зручності працює служба підтримки.
 • Економія. Монейвео пропонує ставку 0,01% на мікрозайм для нових клієнтів.
 • Пролонгація позики. Якщо у клієнта виникли складнощі із виплатою відсотків за позикою, компанія готова продовжити термін кредитування від 5 днів до 1 місяця необмежену кількість раз. При цьому позичальник оплачує лише нараховані відсотки, а тіло позики гасить наприкінці терміну пролонгації.
 • Гнучкість. Монівео пропонує як швидкі позики до 30 днів, так і довгострокові кредити до 140 днів з погашенням кожні 2 тижні.
 • Цілодобова робота. Онлайн-сервіс дозволяє отримувати та повертати гроші в будь-якій точці країни. Компанія здійснює свою діяльність 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
 • Доступність для всіх. Manyvey дає кредити всім, безробітним і студентам, людям з поганою кредитною історією і просрочками.
 • Мінімум вимог. Відсутність застави, поручителів, довідки про доходи.
 • Дострокове погашення. Клієнт може погасити позику Манівеу достроково без пені, без штрафів та комісій.
 • Зручність. Повернення позики доступне відразу кількома способами, кожен позичальник може вибрати зручний тільки йому варіант погашення боргу.
 • Різноманітність в поверненні. Закрити борг у Монівео можна чи не найбільшою кількістю варіантів серед усіх МФО на ринку.

Контактні дані

Організація:

ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»

Номер свідоцтва:

№16102832 ІК №105 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 21.03.2013 р.

Адреса:

01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, перший поверх

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

0 800 21 9393

Сайт:

moneyveo.ua/

Відгуки про компанію