Доброго дня!

Ви знаходитесь на сайті kreditos.com.ua, а я його автор: Світлана Заражевська. Я веду цей сайт, покликаний допомогти людям вирішити їх фінансові проблеми.

Я авторитетний професіонал, з великим досвідом роботи у фінансовій сфері України. Хто я така і чому вам важливо читати мене розповім нижче.

Навіщо потрібен сайт Кредітос

Тут зібрано багато кредитних пропозицій від фінансових компаній, які подані в зручному вигляді та компактно структуровані. Ми додали фільтри для більшої зручності пошуку найкращих варіантів для користувача. Ми сподіваємося, що це прискорить та спростить ваші пошуки фінансових продуктів. Ви зможете наочно порівняти різні кредити, сортуючи їх за потрібними параметрами.

Також ви можете вибирати кредитні продукти у різних містах. Для цього є фільтр містами України.

Ми також пропонуємо вам авторські добірки, такі як список мікрокредитів або позик для безробітних тощо.

На сайті є відгуки про мікрофінансові організації, з якими можна ознайомитись. Будь-який користувач може залишити свій відгук, описавши досвід співпраці з компанією.

Наша мета

Мета проекту Kreditos – приносити користь людям при виборі фінансових послуг. Ми хочемо допомогти знайти мікропозики та онлайн кредити на найвигідніших умовах для людини.

Ми допомагаємо економити час та отримувати фінансову допомогу з найбільшою вигодою. Вся інформація надається на безкоштовній основі, плата за користування сайтом не стягується.

Зверніть увагу! На сайті деякі посилання є партнерськими. Це означає, що ми можемо заробити комісію, якщо ви оформите кредит, перейшовши за посиланням з нашого сервісу. Умови оформлення для вас не змінюються.

Перед використанням сайту Kreditos рекомендуємо ознайомитися з Угодою користувача та Політикою конфіденційності.

Редакція сервісу Кредітос

Автор і головний редактор сайту Світлана Заражевська.

Інколи користуюсь послугами копірайтерів, але отримані статті вичитую на достовірність та редагую сама. Остаточна редакція публікації завжди за мною.

Я економіст із величезним стажем. Закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Наразі являюсь редактором розділу “Фінанси та інвестиції” в Форбс Україна. Посилання на мою авторську колонку на Форбс. А також інколи пишу для розділу Ліга Money.