Сума кредиту

500 - 15 000 грн.

Ставка

0.01% в день

Строк

5 - 30 днів

Спосіб виплати

 • на картку

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали EasyPay
 • термінали ПриватБанку
 • через застосунок Privat24
 • через термінали City24
 • через термінали 2Click

Додатково

 • Пролонгація
 • Договір онлайн

У житті кожного з нас трапляються ситуації, коли потрібні терміново гроші. Сплатити оренду квартири, замінити деталь в машині, купити тури зі знижкою, що горять, або просто дотягнути до зарплати. Саме у таких випадках Ви можете звернутися до нас, до компанії Credit7 за фінансовою допомогою.

Credit7 (7кредит, kredit7, кредит севен, 7kredit або кредит7) — входить до приватної холдингової компанії, яка успішно працює на території Чехії, Литви та Казахстану з 2015 року, в Україні Credit 7 працює з 2017 року. Кредит7 – процвітаюча компанія, яка готова видати швидкий кредит онлайн всім бажаючим, хто має стабільний дохід і непогану кредитну історію. Але і кредити з поганою крудитною історією отримати в kredit7 також можна.

Мікрокредити без відмови від Credit7 у будь-якій точці України

Credit7 – це надійний та зручний сервіс онлайн-мікрокредитування, який орієнтується на потреби своїх клієнтів. Технологічна база Credit 7 дозволяє обробляти заявки цілодобово та надавати гроші максимально швидко – протягом кількох хвилин. 7кредит цінує час наших клієнтів та докладаємо всіх зусиль, щоб вони отримали якісну послугу, не залишаючи зону свого комфорту.

У разі схвалення заявки Кредит Севен переказує кошти на особистий рахунок клієнта або його банківську картку. Позичальники можуть розраховувати на отримання послуги у разі, якщо мікрокредити онлайн знадобляться терміново, без необхідності надання застави, а також багатоетапних процесів оформлення та тривалих перевірок.

Кредит Севен лояльні по відношенню до клієнтів. Команда credit 7 постійно вдосконалює свій продукт, спираючись на відгуки та побажання користувачів сервісу. Тут можна отримати миттєвий кредит на карту без поручителя, що вказує реальний рівень лояльності та довіри до позичальників.

Що таке мікрокредити онлайн від 1Кредит?

Мікрокредити онлайн передбачають отримання грошей у будь-який час зі зручністю для клієнта – він може перебувати в будь-якій точці України. Це оптимальний спосіб отримати кошти, якщо вони знадобились терміново. Ви зможете отримати кредит без відмови у Чернігові, Хмельницькому, Кіровограді та інших містах. Не кажучи вже про Київ, адже мікропозики в Києві можна взяти у багатьох МФО Казахстану

Мета Кредіт7 — оперативно обробляти заявки клієнтів та надавати їм якісні, прозорі та зрозумілі послуги на вигідних умовах.

Вимоги для оформлення мікрокредиту онлайн

 • Статус громадянина України та вік від 18 до 70 років на момент оформлення Заяви/Оферти та Договору про надання мікрокредиту.
 • Наявність дійсного посвідчення особи.
 • Наявність активного телефонного номера.
 • Наявність власної дійсної картки, яка обслуговуються будь-яким банком України.

Ми настійно не рекомендуємо оформляти мікро кредити для погашення довгострокових фінансових питань або придбання дорогих речей у кредит.

Кредіт7 це швидкий кредит онлайн в Україні для кожного

Кожному клієнту Credit7 допомагає оформити все простіше і швидше, і без зайвих формальностей. Credit 7 завжди раді допомогти клієнтам і прислухаються до їхньої думки. Клієнти Credit 7, які вже оформляли швидкі гроші на картку, знають, куди звертатися при затримці заробітної плати, тому що тут оформити позику просто: зайшли на сайт, вибрали потрібну суму, заповнили заявку і вже за годину гроші на Вашій карті.

Для подання заявки Вам достатньо мати доступ до інтернету, телефону та банківської картки. Час розгляду заявки 10 хвилин після того, як Ви коректно заповнили анкету та відправили її нам.

Завдяки багаторічному міжнародному досвіду фахівців, Credit Seven зробили свій сервіс зрозумілим, швидким, простим та прозорим.

Якщо у Вас є запитання, Ви завжди можете зателефонувати їм і отримати відповіді на свої запитання, залишити заявку на отримання грошей Ви можете на головній сторінці.

Інформація про продукт Кредит7

Перший мікрокредит без відсотків для кожного українця. Видається на від 5 днів до 30 днів під 0,01%. Подальші кредити будуть під 1%, РРПС від 3327,55% до 21066,47%. Кредит7 подбає про те, щоб Ви не переплатили.

 • Сума першої позики: від 500 до 15000 гривень.
 • Термін позики: до 30 днів.

Друга позика на карту вже буде на максимальну суму – 20000 гривень. Процентна ставка на повторний кредит від 0,02% до 1,5% (в залежності від програми лояльності), що робить пропозицію від КредітСевен майже унікальною. Адже нема компаній на ринку України, котрі пропонують повторний кредит по майже ідентичній (майже нульовій) ставці.

Способи отримання:

 1. Банківська картка (VISA/Mastercard).
 2. Банківський рахунок.

Способи погашення:

 1. Через мережу платіжних терміналів Приват банку, Easy Pay, City24, 2Click.
 2. Банківська картка (переведення в особистому кабінеті).
 3. Будь-який банк України (перекладом з реквізитів).
 4. Онлайн з банківських застосунків.

Додаткові можливості:
Пролонгація позики.

Якщо потрібна мікропозика на картку без перевірки кредитної історії — компанія Качай Гроші готова видати мікропозику на картку з поганою кредитною історією та простроченнями.

Розрахунок винагороди та відповідальність

Винагорода, що застосовується для розрахунку суми Заборгованості за користування Позикою для Позичальника, незалежно від терміну позики, обчислюється за ставкою, зазначеною у договорі, на день. Залежно кількості днів користування мікрокредитом. Комісія з гарантії розраховується індивідуально для кожного позичальника, залежно від строку та суми позики.

Усі суперечки та розбіжності, які можуть виникнути між нами та позичальником, передаються на розгляд суду.

Як отримати мікрокредит онлайн від Кредіт7

Для отримання мікропозики онлайн потрібно пройти всього 5 простих кроків:

 1. Натиснути на нашому сайті senim-credit.kz кнопку оформлення, яка відкриє вам веб-сайт Credit One.
 2. Далі вибрати суму та термін позики на калькуляторі.
 3. У вікні, введіть номер мобільного телефону і ваш E-mail. Підтвердьте номер телефону за допомогою коду, який надходить у SMS.
 4. Заповніть ваші особисті дані, адресу проживання та дані картки для отримання грошей.
 5. Після відправки всієї інформації, вам прийде відповідь у SMS, про те, чи схвалено вам позику чи ні. Якщо позику схвалено, вам на пошту прийде пароль від особистого кабінету, в якому будуть договори оферти на надання позики. Уважно ознайомтеся з договорами, поставте всі галочки та введіть код із SMS (електронний підпис).

Отримати мікропозику можна з будь-якого електронного пристрою (комп’ютера, мобільного телефону, планшета) підключеного до інтернету.

Чому вигідно отримати гроші у Credit Seven

 • Всі умови CreditSeven максимально лояльні та прозорі;
 • Процентна ставка вбирається у допустимої норми;
 • Клієнт отримує гроші на рахунок, Не потрібно ходити до БАНКу;
 • Оформити кредит онлайн можна 24/7 та отримати позику цілодобово на картку.

На відміну від таких компаній, як Банана Кредит, яка має першу позику до 10000 гривень, тут у КредитСевен ви відразу можете отримати до 170000 тенге без довідки про доходи.

Як продовжити позику

Ви можете зрушити дату оплати за Вашою позикою!

Сплативши тільки суму продовження, Ваша позика автоматично продовжується на аналогічний термін або на таку ж кількість днів, як у чинній позиці.

Продовжити можна кількома способами абсолютно безкоштовно:

 1. З банківської картки скориставшись кнопкою «Продовжити» в особистому кабінеті.
 2. У найближчих терміналах PrivatBank, Easy Pay, City24, 2Click Вашого міста, знайти нашу Компанію КредитСевен, натиснути на кнопку «Продовжити», вийде сума, яку необхідно буде внести в купюро-приймач, після ви отримаєте СМС — сповіщення про продовження позики.

Контактні дані

Організація:

ТОВ “ЛІНЕУРА УКРАЇНА”

Номер свідоцтва:

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, серія ФК № 1177 від 19.03.2019, ліцензія Нацкомфінпослуг № 529 від 04.04.2019

Адреса:

02081, м. Київ, Дніпровська набережна,25, п.318

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

0 800 33 07 33

Сайт:

credit7.ua/

Відгуки про компанію