Сума кредиту

1 000 - 10 000 грн.

Ставка

0.1% в день

Строк

5 - 30 днів

Спосіб виплати

 • на картку
 • на банк. рахунок

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали EasyPay
 • термінали ПриватБанку
 • через термінали City24
 • онлайн-сервіс EasyPay

Додатково

 • Пролонгація
 • Договір онлайн

Мікрофінансові компанії (МФО) стали надзвичайно популярними останніми роками в Україні. Швидкість отримання коштів, зведені до мінімуму вимоги до клієнтів та високі вимоги від звичайних банків, викликають у клієнтів МФО бажання скористатися цим видом підтримки.

Перш ніж ви вирішите скористатися пропозицією конкретної компанії, уважно перевірте всю інформацію щодо умов та вартості. Сьогодні ми розглянемо детальніше нову МФО Treba Credit (Треба кредит, Треба кредіт).

Кредит онлайн цілодобово від Treba Credit

Treba Credit – це нова МФО на небанківському ринку України, яка з’явилась в 2024 році. Компанію можна охарактеризувати як мікрокредитна компанія класичного типу: вона працює за тим же принципом, що й багато інших компаній, що працюють у галузі. TrebaCredit пропонує короткострокові мікро займи без довідок, тобто так звані кредити до зарплати із терміном погашення до 30 днів. Максимальна сума для нових клієнтів, на яку ви можете подати заявку, складає 10000 гривень. Наданий ліміт залежить від індивідуальної оцінки та може змінюватися з часом до 15000 гривень.

Treba kredit працює повністю онлайн, а це означає, що весь процес подання заявки, аналіз заявки на мікро займи та виплата коштів відбуваються віддалено. Щоб отримати ваш перший кредит на 10000 грн з документів достатньо мати:

 1. Паспорт громадянина України.
 2. Номер ІПН (просто вказати номер).

На сайті кредитора є архівна інформація про те, що колись була пропозиція безкоштовного першого кредиту для нових клієнтів (0,01% річних). Нажаль, цю акцію наразі призупинено і компанія видає позики під 0,1% в день.

Вимоги Треба Кредит, щоб отримати кредит онлайн

Щоб скористатися пропозицією даної мікрокредитної компанії, недостатньо бути повнолітнім. Компанія встановила нижню вікову межу для своїх клієнтів – 18 років, а верхню – 70 років. Ви також повинні мати українське громадянство (бути прописаним в Україні) та дійсне посвідчення особи (паспорт). Вам також знадобиться банківський рахунок (картка будь-якого банку України та номер телефону.

Такі умови у більшості МФО, treba кредит також як і інші видає позики з поганою кредитною історією. Але якщо вам потрібна сума більше ніж 10000 грн при першому зверненні – зверніть увагу на Avanscredit (перший мікро займ до 15000 гривень) або Слон Кредіт (до 25000 грн).

Як подати заявку на онлайн кредит у ТребаКредит

як отримати позику без відмов у ТребаКредит

Подати заявку у МФО ТребаКредит та отримати гроші на карту за допомогою kreditos.com.ua доволі легко. Це можна зробити як через комп’ютер, так і через смартфон (сайт компанії treba kredit чудово адоптований під мобільні телефони).

 1. Просто натисніть на цій сторінці внизу або вгорі кнопку “оформити позику” щоб вам відкрився сайт даної МФО.
 2. Далі оберіть суму і зареєструйтесь. Для цього вам необхідно ввести номер телефону і отримавши код на нього ввести його на сайті.
 3. Після реєстрації індивідуального профілю заповніть ваші особисті дані та інформацію про доходи.

Компанія зазвичай перевіряє ваші особисті дані, але надсилати скан посвідчення особи не обов’язково. Аде treba credit підтримує можливість взяти кредит на карту через дію, що суттєво прискорює процес отримання грошей та не потребує робити селфі с паспортом.

Щоб отримати кредит на картку онлайн треба її верифікувати. Карта повинна бути на ваше ім’я. Ідентифікацію здійснює система: на декілька хвилин у вас  карти знімуть суму до 1 грн, саму суму потрібно ввести в поле і тим самим підтвердити, що ви власник.

Переваги Треба Кредит

 • Прозорі умови – вам не доведеться турбуватися, що від вас буде прихована та чи інша важлива інформація. У ТребаКредіт ви дізнаєтесь про кінцеву суму повернення ще до подання заявки. Взагалі наш каталог МФО містить лише пропозиції від надійних організацій, ліцензією НБУ!
 • Досить велика сума першою позики для нових клієнтів. Треба Кредит пропонує одразу кредит до 10000 грн, що більше ніж у Авіракредит або ева кредит.
 • Швидка обробка заявки на мікропозику: рішення  займає близько 5-7 хвилин.
 • Просте погашення – велика кількість методів погашення не створить проблем при поверненні кредиту. Вам просто потрібно стежити, щоб окремі платежі здійснювалися вчасно. Ще до підписання договору клієнт дізнається про так званий графік погашення.

Контактні дані

Організація:

ТОВ "МАКС КРЕДИТ"

Номер свідоцтва:

ФК №В0000289 від 08.07.2021 видане Національним Банком України

Адреса:

03150, м. Київ, вулиця Казимира Малевича, будинок 86, літера Е

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

0 (800) 310-422

Сайт:

treba.credit

Відгуки про компанію