CCloan.ua позички швидко до 25000 гривень

СС лоун

Тимчасово недоступна

Сума кредиту

500 - 25 000 грн.

Ставка

0.01% в день

Строк

5 - 13 днів

Спосіб виплати

 • на картку

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали iBox
 • термінали EasyPay
 • термінали ПриватБанку
 • через застосунок Privat24
 • через термінали 2Click
 • через онлайн-сервіс Pogashay
 • за допомогою PrivatPay
 • через термінали GlobalMoney

Додатково

 • Пролонгація
 • Штрафи
 • Договір онлайн

До інформації користувачів

До компанії Сісілоун були застосовані заходи регуляції НБУ. На данний момент МФО Сісілоан не працює та не видаю гроші в позику. Звернуться до інших організацій на нашому сайті.

Мікропозики з сс лоан

Сервіс моментального кредитування CCloan допоможе, коли гроші потрібні терміново, а звертатися до родичів або знайомих не хочеться з будь-яких причин. Мікрокредити від CCloan допоможуть, якщо потрібно, наприклад, протриматися до зарплати, яка буде через тиждень-другий. Це гнучкий фінансовий інструмент, здатний суттєво спростити життя, якщо ви маєте постійне джерело доходу, але періодично потребуєте невеликих сум.

CCloan – це продукт, розроблений міжнародною кредитною організацією “СіСіЛоун ЛТД Лімітед”, яка працює на території кількох країн: Казахстану, України, росії, Іспанії. Організація видає онлайн-кредити з грудня 2015 року. Завдяки унікальній системі скорингу (рейтинг клієнта), яка здатна аналізувати до 2000 параметрів, рішення про видачу мікрокредиту приймається за кілька хвилин.

Умови мікрокредитів від CCloan

 • Сума позики: від 100 до 25000 гривень (до 15 000 при першому зверненні).
 • Термін кредитування: від 5 до 14 днів із можливістю пролонгації.
 • Процентна ставка: стандартна 1,9% на день, але перший кредит під 0%.
 • Варіанти отримання: банківський рахунок, картки банків.
 • Наявність банківського рахунку або картки та номер Вашого мобільного телефону має бути активним.

Станов на кінець 2022 на відміну від більшості всім відомих МФО України, таких як Манівео кз або Credit Plus в Сісілон ви зможете отримати онлайн кредит на карту лише до 14 днів. Що безперечно є недосіком, адже переважна більшість мікрокредитних організацій видають онлайн кредити на 30 днів.

До переваг співпраці з CCloan можна віднести

 • Можливість отримати позику цілодобово, з будь-якого місця та у будь-який час. Сервіс дозволяє оформити кредит з будь-якої точки країни: мікрокредити в Киеві, Терноволі, Ковелі або в будь-якому іншому населеному пункті оформляються швидко і без необхідності відвідувати відділення.
 • Відсутність необхідності мати бездоганну кредитну історію. У МФО Сісілоун ви зможете отримати мікропозику до зарплати з поганою кредитною історією.
 • Навіть якщо кредитна історія вже зіпсована простроченнями, у вас є реальний шанс її покращити, беручи мікропозики та вчасно розплачуючись за своїми зобов’язаннями. Інформація про те, що ви надійний позичальник, надійде в Бюро Кредитних Історій, що дозволить вам надалі розраховувати на схвалення великих кредитів у банках.
 • Можливість отримати онлайн кредит без довідок надавши лише паспорт та код ІВН.
 • Можливість моментально взяти гроші на будь-які цілі: Сісілоун немає різниці, куди ви їх витратите, і вам не потрібно звітувати.
 • Прозорість умов кредитування: ви відразу бачите всю суму для погашення, і можете бути впевнені, що вона не збільшиться.
 • Мікрозайм від CCloan можна продовжити терміном від 5 до 30 днів.

Умови отримання мікропозики в CCloan

Мікропозики надаються громадянам України віком від 18 років. Є верхня межа обмеження віком 65 років. Щоб онлайн-заявка була розглянута, потрібно вказати всі необхідні дані та підтвердити намір взяти мікрокредит, що запустить процес розгляду.

Сервіс ССлоан ретельно ставиться до безпеки ваших персональних даних, тому ви можете бути впевнені, що їхньої передачі третім особам не відбудеться.

Для верифікації позики потрібно мати на руках банківську карту, що діє. Саме на неї надійде сума кредиту. Вказувати карти знайомих та друзів не можна. Щодо платіжної системи, то CCloan працює з картами Мастеркард, Віза.

Також допускається зарахування суми позики на рахунок у банку, у такому разі потрібно вказати реквізити рахунок та ваш ІПН.

Які документи потрібні для отримання позики CCloan?

Для того, щоб стати позичальником сервісу, знадобиться лише паспорт та код ІВП. Не потрібні ні довідки про доходи, ні документи, що підтверджують володіння майном або постійну зайнятість.

Тарифи видачі мікрокредитів

За своєчасного погашення позики позичальник виплачує 1,9% від початкової суми кредиту за кожен день його використання. Сума кредиту становить від 100 до 25000 гривень. При цьому звертаємо вашу увагу, що клієнти, які звернулися вперше, можуть розраховувати на отримання суми до 15 000 гривень, а при повторному зверненні — до 25 тисяч. Таку велику суму мікрокредиту видає невелика сума МФО. Більші суми видають лише компанії, котрі пропонуют ь довгострокові кредити. Безперечно, це є великим плюсом для Сіслоун.

Як отримати термінову позику в ССлоун

Сервіс працює виключно із онлайн-заявками. Для отримання термінової позики слід зазначити в анкеті своє прізвище, ім’я, по батькові, стать, дату та місце народження, адресу електронної пошти. Крім того, потрібен буде номер мобільного телефону та номер банківської картки, а також паспортні дані.

 1. Для отримання мікрокредиту Вам необхідно натиснути на кнопку “Оформити позику” на нашому сайті. Вам відкриється вікно компанії Ccloan, де потрібно заповнити мінімальну інформацію та погодитись з Правилами надання мікрокредитів.
 2. Вкажіть номер мобільного телефону. На цей номер вам прийде смс із кодом підтвердження.
 3. Під час реєстрації необхідно зазначити номер Вашого банківського рахунку. При позитивній відповіді на заявку, клієнт отримує переказ грошей на рахунок (на банківську картку).
 4. Заповніть заявку на мікрокредит.
 5. Після завершення реєстрації Вам необхідно увійти до свого особистого кабінету, вибрати суму, термін мікрокредиту та надіслати заявку.
 6. Отримайте гроші на рахунок чи картку.

Після подання заявки, Ви отримаєте повідомлення на Ваш мобільний телефон та електронну пошту, про те, що Ваша заявка схвалена. Протягом 10 хвилин з моменту отримання повідомлення гроші будуть переведені на Ваш банківський рахунок.

Коли система обробить заявку на цілодобову позику і видасть позитивне рішення, потрібно буде верифікувати картку. Для цього сервіс подасть до банку запит про блокування невеликої суми (як правило, до 5 гривень), після чого вам потрібно буде вказати цю суму у спеціальному полі. Тільки після цієї процедури ССлоун надішле гроші на вашу картку.

Способи отримання мікропозики до зарплати

Сервіс ССлоун надсилає гроші лише на верифіковані банківські картки. А також на банківські рахунки фінансових установ України. Термін зарахування грошей в випадку банківського рахунку може становити до 2 днів, особливо під час оформлення кредиту у вихідний день, що слід враховувати під час подання заявки.

Способи погашення позики: як розрахуватися з МФО

Варіантів погашення швидких позик кілька: по-перше, ви можете зробити дострокове погашення, вибрати опцію продовження на 5, 10, 15 або 30 днів, а також часткове погашення без пролонгації.

А тепер про способи переказу грошей на рахунок:

 1. Через термінали IBOX, СИСТЕМА, EasyPay, 2сlick, ПриватБанк, GLOBAL MONEY. Такі апарати можна знайти усюди: у супермаркетах, на заправках, у ТРЦ, кафе, на вокзалах, в аеропортах та інших громадських місцях.
 2. Онлайн з сайтів-переводі грощей6 pogashay.com.ua, easypay.ua, privat24.ua, global24.ua за реквізитами. Вибирайте вид платежів “Інші”, потім вводьте реквізити кредитора. Обов’язково вкажіть номер договору та своє прізвище.
 3. Через Особистий кабінет, вибравши опцію «Оплата», зі своєї банківської картки.
 4. Банківським переказом. Для цього вам потрібно буде вказати повні реквізити компанії Сісілон.

Пролонгация микрозайма в Сисилон

Кредитор пропонує зручне продовження терміну позики на 5, 10, 15 чи 30 днів. Для цього потрібно вибрати відповідну опцію в Особистому кабінеті, після чого буде розраховано суму збору. Її розмір залежатиме від первісної суми термінової позики. Сплатити збір можна будь-яким із перерахованих вище способів.

Особистий кабінет на сайті Сслоан: для чого він потрібен

Після реєстрації ви отримаєте доступ до Особистого кабінету ССлоан, де буде відображатися основна інформація щодо вашої онлайн позики. Це сума кредиту, сума для погашення, дата закінчення терміну кредитування, а також опція дострокової оплати.

Клієнти, які користуються послугами сервісу не вперше, можуть подавати заявку на отримання мікропозики через Особистий кабінет, минаючи необхідність повторної ідентифікації та верифікації рахунку/картки.

Контактні дані

Організація:

ТОВ «СС ЛОУН»

Номер свідоцтва:

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № В0000108 від 23.12.2020, видане Національним банком України

Адреса:

03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 8

Час работи:

Цілодобово

Відгуки про компанію

Рекомендую

З Новим Роком