Сума кредиту

1 000 - 12 000 грн.

Ставка

0.01% в день

Строк

1 - 31 день

Спосіб виплати

 • на картку

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали ПриватБанку
 • через застосунок Privat24

Додатково

 • Пролонгація
 • Перший без відсотків
 • Договір онлайн

Pango є відносно новим гравцем на ринку кредитування. Це новий бренд відомої кредитної компанії Мілуан. Компанія спеціалізується на швидких позиках у відносно невеликих масштабах, що може бути цікавою пропозицією для багатьох клієнтів.

Цей кредитор пишається невеликою кількістю формальностей і гнучкою пропозицією при оформленні позик. Щоб розвіяти сумніви наших читачів, ми вирішили перевірити, чи дійсно пропозиція Pango є привабливою та вигідною для позичальників.

Що таке Pango UA?

Pango, а точніше ТОВ “ФК “НЕЗАЛЕЖНІ ФІНАНСИ” є новою мікрокредитною організацією в Україні. Компанія пропонує так звані гроші до зарплати або мікропозики онлайн, які є добре відомим швидким рішенням серед багатьох споживачів. Компанія Панго діє згідно з українськими правилами та пропонує свої послуги на основі Закону про мікрокредитування.

Позики в Панго доступні повністю онлайн. Зацікавленій особі не потрібно виходити з дому, стояти в чергах або заповнювати бланки вручну. Все доступно з пристрою користувача, незалежно від того, смартфон це чи персональний комп’ютер. Наразі послуги надаються через сайт, але не виключено, що в майбутньому може з’явитися і мобільний додаток.

Хто може отримати гроші до зарплати в Панго?

Панго надає свої послуги особам, які досягли 18 років та паспорт і код ІПН. Також необхідно мати українське громадянство з адресою проживання в країні. Вік заявника не може перевищувати 65 років. Невиконання цих умов призводить до негативного рішення про надання кредиту.

До кредитоспроможності особи також ставляться додаткові вимоги. Найважливішим критерієм є наявність даної особи постійного джерела доходу. Наявність фінансової заборгованості в інших фінансових установах зазвичай не виключає можливість отримання позики до зарплати. Тобто якщо ви маєте кредит у банку, ви можете отримати гроші у Панго. Також ви можете отримати мікропозики, якщо працюєте неофіційно. Дана МФО адекватно ставиться до цього і цілком вірогідно може погодити вам кредит без довідки про доходи та застави.

Як подати заявку на кредит у Pango ?

Позики від Pango — це миттєві онлайн позики на карту, що означає, що процес подання заявки простий, безпроблемний і швидкий. Однак ми знаємо, що подати заявку вперше може бути інколи важко, тому, щоб допомогти нашим читачам, ми вирішили описати процес крок за кроком.

Як оформити мікрокредит?

 1. Натисніть кнопку Оформлення на нашому сайті kreditos.com.ua, щоб вам відкрився сервіс Панго.
 2. Виберіть суму кредиту, яка вас цікавить та строк. Якщо ви вперше позичаєте, майте на увазі, що максимальна сума фінансування становитиме лише 12000 гривень.
 3. Перш ніж подати заявку, уважно ознайомтеся з правилами та умовами надання послуг. Так ви уникнете непотрібних непорозумінь і розчарувань, а також дізнаєтесь про важливі деталі.
 4. Створіть обліковий запис. Для успішної реєстрації вам потрібно буде надати такі дані, як номер мобільного телефону, адреса електронної пошти та ПІБ, та інше.
 5. Панго перевіряє банківські рахунки своїх клієнтів, тому для верифікації картки вам потрібно буде зробити переказ на суму до одної гривні. переконайтесь, що на картці є така сума. В вас її тимчасово заблокують, а потім повернуть.
 6. Надішліть заявку і дочекайтеся рішення про кредит. Обробка заявки зазвичай займає від кількох до десятків хвилин. Інформація про рішення буде надіслана як через SMS, так і на обліковий запис, який ви створили на веб-сайті.
 7. Гроші будуть перераховані на ваш рахунок протягом 15 хвилин після позитивного рішення про кредит

Подавати кожну наступну заявку ще простіше. Це можна зробити як на сайті, так і на гарячій лінії. Подаючи заявку на чергову позику до зарплати, вам не потрібно підтверджувати свою особу чи банківський рахунок, тому весь процес ще швидше та зручніше.

Контактні дані

Організація:

ТОВ "ФК "НЕЗАЛЕЖНІ ФІНАНСИ"

Номер свідоцтва:

Ліцензія НБУ: №21/198-pK від 28.01.2022

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

+38 044 337 0 337

Сайт:

pango.com.ua

Відгуки про компанію

Не рекомендую

Фігня