Сума кредиту

500 - 6 700 грн.

Ставка

1.7% в день

Строк

3 - 30 днів

Спосіб виплати

 • на картку

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • через застосунок Privat24

Додатково

 • Пролонгація
 • Штрафи
 • Договір онлайн

Мікрокредитні компанії та кредити до зарплати надають клієнтам широкий вибір доступних фінансових послуг. ПростоКредит – одна з численних пропозицій на ринку, які дають змогу отримати додаткові кошти без залучення банківської установи. Фінансові продукти, запропоновані цим кредитором, розраховані менші суми, що може бути придатним рішенням у разі непередбачених витрат. Давайте перевіримо скільки коштує такий кредит, хто може ним скористатися й інші подробиці пропозиції.

Як працює Просто Кредит?

Компанія Просто Кредит (або prostocredit, prosto credit, prosto kredit, prostokredit, простокред) – це рішення, що пропонує клієнтам велику зручність та відсутність зайвих формальностей. Весь процес подання заявки здійснюється віддалено, а це означає, що зацікавленим особам не доведеться виходити з дому та турбуватися про черги до закладу.

Компанія пропонує легкі та термінові кредити до 6700 гривень при першому зверненні. Відсоткова ставка при цьому плаваюча і буде залежати від кількості ваших звернень до компанії: 1.7% — перша позика; 1.6% — повторна; 1.3% — кілька позик; 2.2% — користування після дати платежу без пролонгації.

Якщо вам не вистачає суми в 6700 гривень для вирішення ваших фінансових питань, зверніть увагу на інші МФО з нашого рейтингу, такі як Мілоан, який дає до 15000 грн новим клієнтам. Або ж на Моней 4 ю, що теж готовий одразу дати до 15000 гривень.

Як подати заявку на ПростоКредит та отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії

Отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії в Просто кредит МФО доволі просто, слідуйте цим вказівкам, крок за кроком і зможете легко отримати кошти:

 1. Натисніть на кнопку оформлення, вам відкриється сайт ПростоКредит.
 2. На сайті кредитора виберіть бажану суму кредиту та термін погашення. У цьому вам допоможе інтерфейс із зручними повзунками.
 3. Наступний крок – реєстрація на сайті. Створення облікового запису здійснюється безкоштовно, але вимагає надання таких даних, як ім’я, прізвище, номер ІПН, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 4. Перед поданням заяви вам необхідно буде підтвердити свою особу. Аутентифікація може здійснюватися двома способами: через автоматичну верифікацію облікового запису в сервісі BankID або через невеликий переказ у розмірі однієї гривні.
 5. Надішліть заявку і дочекайтеся рішення кредитора. Цю інформацію ви отримаєте як у вигляді SMS-повідомлення, так і електронною поштою. Якщо рішення буде позитивним, гроші незабаром з’являться на вашому рахунку!

Як бачите, процедура подання заявки на кредити до зарплати не складна. Однак, слід мати на увазі, що без створення облікового запису на сайті та перевірки банківського рахунку це буде неможливо. Крім того, співробітник Служби підтримки клієнтів може зателефонувати заявнику та попросити його перевірити введені дані. Ця дія призначена для захисту від можливого шахрайства та помилок.

Скільки часу займає отримання кредиту до заробітної плати від Prosto Credit?

За словами компанії, час очікування рішення про видачу кредиту до зарплати становить лише кілька хвилин. Щоб збільшити свої шанси на отримання кредиту в той же день, варто подати заявку вранці і верифікувати свій аккаунт у сервісі Prosto Credit.

Перевірка вашого банківського рахунку за допомогою банківського переказу може тривати пару хвилин. Зазвичай від моменту початку оформлення заявки до переказу грошей на вашу картку при першому зверненні пройде не більше 20 хвилин. Всі наступні звернення за грошима до prostocredit будуть проходити в декілька кліків і ви будете отримувати кошти вже за 2-3 хвилини. Адже при повторному зверненні ви вже будете верифіковані і ваші дані будуть підтверджені.

Хто може скористатися послугами ПростоКредит?

Ви стурбовані тим, що можете не відповідати вимогам Prosto Credit? Виявляється, умови не надто суворі, що робить це рішення набагато доступнішим, ніж варіанти, які пропонують банки. Клієнт, який подає заявку на кредит, повинен бути не молодшим 21 року, мати українське громадянство, номер ІПН та посвідчення особи. Також необхідно мати джерело доходу, яке дозволить погасити зобов’язання протягом певного періоду.

Чи можна отримати позику з поганою кредитною історією в ПростоКредит?

На сайті Просто Кредит немає інформації про перевірку кредитної історії та реєстрів боржників. Самі мікрокредити до зарплати видаються на невеликі суми. З цієї причини можна припустити, що люди з меншим доходом або фінансовою заборгованістю мають шанс отримати додаткові кошти на свій рахунок з поганою кредитною історією та навіть просрочками. Однак остаточне рішення залишається за кредитною компанією, і найкращі фінансові продукти пропонуються людям із високою кредитоспроможністю.

Контактні дані

Організація:

ТОВ "ФК ПРОСТО КРЕДИТ"

Номер свідоцтва:

ФК No В0000260 від 04.06.2021р.) Діюча ліцензія надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту Рішення №21/1429-пк від 04.06.2021

Адреса:

01054, м. Київ, вул. Франка Івана, 40б, офіс 206

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

0 (800) 33-34-34

Відгуки про компанію

Рекомендую

Вперше взяла кредит і скористалася промокодом для знижки. Вам також варто пошукати такі промокоди або зателефонувати до компанії, щоб дізнатися більше. Задоволена сервісом, кредит вже повернула.