Сума кредиту

500 - 15 000 грн.

Ставка

0.01% в день

Строк

3 - 30 днів

Спосіб виплати

 • на картку

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали iBox
 • термінали EasyPay
 • термінали ПриватБанку

Додатково

 • Пролонгація
 • Штрафи
 • Договір онлайн

Money for You – безвідмовні кредити швидко і цілодобово

Мікрокредити стали дуже популярні серед українців в останні 5 років. Мікрокредити це швидкі позики без довідок, перевірок кредитної історії і дзвінків родичам і близьким.

Такі кредити ми отримуємо в небанківських установах – мікрофінансових організаціях. Завдяки небанківським кредитам на ви можете позичити від 500 гривень до 25000 грн без додаткових питань і черги на 30 днів. А у деяких мікрофінансових організаціях, таких як Монівео або КредітКаса взагалі до 140 днів.

Мікрокредити через Інтернет, які можна отримати за 10 хвилин – простий спосіб швидко отримати додаткові кошти. Не дивно, що онлайн-кредити з роками стають все більш популярними. В 2023 році будь-хто, хто досяг 22 років може буз перешкод взяти мікрокредит онлайн у Money for You. Така швидка позика від MoneyforYou доступна цілодобово, і ви можете отримати гроші 24/7 в будь-якому куточку України, якщо у вас є вихід в інтернет і 10 хвилин часу.

Money4you – мікропозики на карту цілодобово

Компанія Money4you (Money 4 you, або якщо часто її можуть називати Моней Фор Ю, моней 4 йоу, манифор ю, мани4ю, моней 4 ю) працює на ринку мікрокредитування України вже близько 7 років. За цей час вони встигла зробити собі велику клієнтську базу позичальників, які з часом перетворились в прихильників. Тому не дивно, що багато людей відгукуються про Маніфою позитивно.

Особливістю Моней 4 Ю є те, що вона пропонує замість відмови або стандартного схвалення підвищену або компромісну суму позики. Тобто, якщо ви умовно запросили 12000 гривень позики, але з якихось причин ви не можете їх отримати – ва не відмовлять, а зпропонують меншу сумму, яку компанія вам точно може видати тут і зараз. Саме тому Мани4ю називають свої позики без відмови.

Що може дати Моней 4 Йоу

Моней4 ю пропонує мікрозайми до 15 гривень на строк до 30 днів. У компанії є 2 кредитні програми:

 1. Перша позика 500 – 15 000 грн на строк 3-30 днів під 0,01% в день. На додачу у вас є безлімітна безкоштовна пролонгація (перенесення терміну погашення позики). В такому випадку ви можете багато разів продовжувати мікрокредит, погасивши при цьому проценти, які накапали за час користування. В такому випадку можна сказати, що це довгострокова позика без відмов. Швидкість автоматичної обробки заявки до 5 хвилин.
 2. Повторна позика до 25000 гривень. Цей вид кредитного продукту вміщає в себе всі плюси, перелічені вище, але швидкість оформлення підвищуються до 3 хвилин. Нажать відсоткова ставка в такому випадку вже 2,2% в день, РРПС: від 107% до 11066%.

У Маніфою ви можете отримати швидку позику із заборгованістю перед іншими компаніями.

Вимоги до позичальника у Манифор Ю

Щоб отримати кредит онлайн на карту від Манифор Ю потрібно лише:

 • Бути громадянином України від 22 років.
 • Мати паспорт та код ІПН.
 • Володіти робочим номером телефону.
 • Мати робочий e-mail.
 • Наявність банківської картки будь-якого банку України.

Це все, що потрібно, якщо ви хочете отримати гроші від Моней 4 йоу.

Money4you це онлайн кредити без довідок

Money4you дає можливість вам отримати кредит на картку без довідок про доходи, без довідок з місця роботи тощо. Ви можете отримати гроші в борг без будь-яких довідок. Це особливо актуально людям, які працюють неофіційно, заробітчанам або тимчасово без роботи.

Кредит на картку без довідок від Money4you – це форма онлайн позики, при якій кредитор не вимагає від позичальника документів, що підтверджують роботу. Достатньо ідентифікаційної картки та паспорту.

На додачу онлайн кредити від МФО мають додаткову зручність та економію часу, яку забезпечує можливість подати заявку онлайн або через мобільний додаток. І Манифою тут не виняток – ви з легкістю отримаєте гроші через інтернет, і вам не потрібно буде ходити в відділення і стояти в черзі.

Money for You пропонує кредити з поганою кредитною історією та простроченнями

Дійсно, МФО Маніфою пропонує своїм клієнтам онлайн кредити з поганою кредитною історією та простроченнями. В такому випадку, все, що потрібно від клієнта довести, що він зможе повернути кредит. Для цього у позичальника повинен бути стабільний дохід. Навіть не офіційний. Головне – довести компанії, що ви зможете повернути взяті на себе фінансові зобов’язання.

Контактні дані

Організація:

ТОВ "МАНІФОЮ"

Номер свідоцтва:

серія ФК № В0000207, видане Національним банком України 08.04.2021 року

Адреса:

03150, місто Київ, вулиця Казимира Малевича, буд. 86 літ. Д

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

0 800 330 024

Сайт:

money4you.ua

Відгуки про компанію