Сума кредиту

500 - 10 000 грн.

Ставка

1.98% в день

Строк

1 - 30 днів

Спосіб виплати

 • на картку

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти

Додатково

 • Пролонгація
 • Штрафи
 • Договір онлайн

Взяти моментальний кредит у Lovi Lave можна за 10-15 хвилин без відвідування офісу кредитора. Усі дії – від проходження реєстрації до підписання документів, що виконуються віддалено на сайті. Отримати безвідмовну позику в LoviLave можна буде відразу після схвалення заявки – переказом на рахунок, відкритий у будь-якому банку України.

Чим Lovi Lave краща за конкурентів?

Вирішивши взяти мікропозику в ЛовіЛаве, ви забезпечите собі низку переваг:

 • Перший кредит можна одержати під ставку 1,98% на добу.
 • Для оформлення потрібен лише паспорт, надавати додаткові документи чи шукати поручителів не потрібно.
 • Другий кредит (і подальші онлайн позики) можна отримувати, просто авторизувавшись у Особистому кабінеті – цілодобово, без перерв та вихідних днів.
 • Для повторних благонадійних клієнтів доступна максимальна сума поступово збільшується до 15 тисяч гривень.
 • Вимоги до кандидатів є мінімальними. Гроші до зарплати в борг видаються студентам та пенсіонерам, громадянам із поганою та «чистою» кредитною історією;
 • За неможливості сплатити борг своєчасно, термін дії кредитної угоди можна пролонгувати без збільшення процентної ставки та погіршення КВ.

На відміну від багатьох інших українських МФО, таких як ССлоан, оформити позику Лови Лаве можуть громадяни з 18 років.

Відгуки про Лові Лаве підтверджують відсутність прихованих комісій та «підводного каміння». Всю необхідну інформацію про умови мікрокредитування можна отримати на сайті або, зв’язавшись з оператором за номером телефону вказаним внизу цієї сторінки.

У компанії також є онлайн-чат і сторінки в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм (можна залишити відгук про кредитування або, наприклад, роботу менеджера-консультанта, поставити запитання).

Загальні умови отримання позики в Лові Лаве

Безвідмовний онлайн кредит на картку або банківський рахунок надається на таких умовах:

 • Мінімальна та максимальна суми – 500 гривень та 10 тисяч гривень;
 • Строк погашення боргу – від 1 до 30 днів із можливістю часткової/повної дострокової виплати, продовження;
 • Процентна ставка – 1,98% на добу.

Хто може отримати позику в Лови Лаве?

Отримати позику в Лови Лаве може будь-який громадянин України віком від 18 до 65 років. Від позичальників не потрібно підтвердження доходів, також не потрібні поручителі та застави.

Кредит може отримати навіть студент, пенсіонер та жінка у декреті, тобто у МФО лояльне ставлення до позичальників. Тут видають гроші громадянам, які мають кредити в інших організаціях.

Чи важлива кредитна історія при отриманні позики?

У компанії під час розгляду заявки враховується кредитна історія позичальника. З великою ймовірністю людина, яка має активні прострочення в інших компаніях, не зможе отримати тут схвалення.

Кредитна історія зберігає в собі інформацію про всі фінансові операції клієнта: користування позикою, розстрочкою або кредитною карткою. Відповідно, якщо людина вчасно платила за кредитами і не виходила в прострочення, має позитивну кредитну історію. До таких позичальників завжди вищий рівень довіри.

Однак, отримати позику в Lovi Lave можуть навіть ті клієнти, які мали прострочення в минулому. Більше того, за допомогою МФО можна покращити кредитну історію та підвищити фінансовий рейтинг. Для цього потрібно регулярно оформлювати невеликі позики на короткий термін та вчасно віддавати.

Як отримати позику в Money Express

Подати заявку на мікрокредит можна, виконавши вхід до Особистого кабінету Money Express (увійти можна за номером мобільного телефону, прив’язаним до профілю, та придуманим паролем). Якщо отримати гроші в борг у МФО Мані Експрес ви вирішили вперше, потрібно буде зареєструватися на порталі:

 • На головній сторінці виберіть суму та термін погашення боргу 1-30 днів. Подивіться повну величину переплати. Натисніть «Отримати гроші».
 • Потрібно відповісти на 7 стандартних питань для створення особистого кабінету.Вкажіть номер мобільного телефону та ІПН. Заповніть анкету позичальника – введіть адресу проживання та роботи, реквізити паспорта, відомості про платоспроможність, контактних осіб тощо;
 • Прив’яжіть до профілю банківський рахунок, на який хочете отримати позику. Рахунок має бути відкритий на ваше ім’я;
 • Чекайте на відповідь від МФО. Якщо рішення є позитивним, підпишіть електронний договір і кредит буде надіслано вам без зволікання (в робочі години фірми). До моменту підписання угоди угода не вважається укладеною: від позики можна відмовитися.

Заповнити заявку на сайті і отримати кредит можна цілодобово.

Як сплатити мікрокредит

Боржникам пропонується кілька способів повернення кредиту:

 1. Оплата онлайн за допомогою коштів банківської картки на сайті (авторизація в Особистому кабінеті);
 2. Оплата офлайн у касі банку.

Лови Лаве пропонує лише 2 варіанти погашення мікрокредиту. Це є мінусом в порівнянні з Манівео або КредітПлюс, які пропонують більше 7 зручних варіантів.

Будь-які способи, крім оплати через сайт МФО Лови Лаве, можуть супроводжуватись затримкою до 3-5 банківських днів та стягненням додаткової комісії третьою стороною.

Чи є дострокове погашення у Мані Експрес?

У Мані Експрес можна сплатити кредит у будь-який день після оформлення договору. Комісії та винагороди за дострокове погашення відсутні.

Якщо клієнт вирішує закрити позику раніше терміну, йому доведеться платити лише за дні фактичного користувача грошима, тобто переплата буде меншою.

Контактні дані

Організація:

«ФК «КИФ»

Номер свідоцтва:

ФК №1255. Ліцензія видана на підставі розпорядження НКРРФП №2014 від 10.10.2019

Адреса:

61072, м. Харків, вул. Отакара Яроша, буд. 24Б

Час работи:

Цілодобово

Відгуки про компанію

Рекомендую

Відмінна компанія ця ловилаве з нормальними умовами кредитування. Користуюсь послугами вже дуже давно, десь більше 2 років, і вони мене ще ні разу не підвели: не обманюють і не перебільшують при оформленні, все чесно, в онлайн-підтримці чудові працівники, часто бувають акції і розіграші подарунків. Рекомендую усім.

Рекомендую

Користуюся вже давно, нарікань нема, всі умови зрозумілі та прості, жодних додаткових комісій та платежів за весь час мені не нарахували. Якби комісія була меншою - взагалі пушка ракета була б ця компанія.