банан кредіт banana kredit bananacredit

Banana credit

Тимчасово недоступна

Сума кредиту

1 000 - 15 000 грн.

Ставка

0.01% в день

Строк

6 - 25 днів

Спосіб виплати

 • на картку
 • на банк. рахунок

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали ПриватБанку

Додатково

 • Пролонгація
 • Штрафи
 • Договір онлайн

Онлайн-сервіс Banana credit видає позички онлайн на всій території України. Це повністю автоматизований сервіс, що дозволяє отримати кошти 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Навіть у вихідні та на свята.

Головною особливістю системи є швидкий розгляд та схвалення заявки на позику. Також сервіс відомий тим, що видає кредити без перевірок та дзвінків родичам. Позичальник може отримати позитивне рішення через 3 – 5 хвилин після відправки форми. Компанія видає гроші навіть тим, у кого погана кредитна історія чи є відкриті прострочення в інших кредитних організаціях.

Умови мікрокредитування від Банана Кредіт

Основною умовою отримання позики МФК «Банана Кредіт» є доступ до Інтернету. Отримати гроші у борг можуть повнолітні громадяни віком від 18 до 70 років. Ліміт виданих кредитних коштів становить від 1000 до 15000 гривень. Процентна ставка за позикою від 0,01% в день до 2% на день. Нові клієнти компанії мають можливість оформити миттєву позику під 0%. Позики пропонують терміном від 7 до 21 днів.

Щоб отримати кошти, необхідно надати паспорт громадянина України, номер мобільного телефону, що діє, та реквізити для оплати – банківська картка або рахунок.

Вимоги до позичальників

 1. Необхідна наявність громадянства України.
 2. Номер ІПН.
 3. Вік клієнта віком від 18 років.
 4. Щоб отримати кошти, потрібна наявність у клієнта іменної банківської картки.

Оформлення мікрокредиту

Щоб отримати кредит на картку без дзвінків та перевірок за допомогою нашого сайту kreditos.com.ua достатньо лише натиснути зелену кнопку оформлення, щоб вам відкрилось вікно bananacredi. Далі ви обираєте суму і строк і тиснете на кнопку отримання грошей.

Інформація, яку потрібно вказати, щоб створити на сервісі bananakredit особистий кабінет:

 1. Номер мобільного телефону.
 2. Адреса електронної пошти.
 3. Необхідно вигадати пароль для захисту свого облікового запису.
 4. Далі потрібно зазначити особисті дані, які сформують ваш профіль на сайті.
 5. Додати банківську карту (також потрібно пройти верифікацію: на карті має бути мінімум 1 гривня).

Важливо знати, що Бананкредіт надає мікрозайми по всій території України. Ви можете взяти мікропозику як у Києві, так і отримати гроші до зарплати у Львові або Ужгороді. Тому якщо вам потрібні позики у Хмельницькому, а ви маєте прописку в іншому місті чи селі – для МФО це не має різниці.

Переваги компанії Bananacredit

Компанія Банана Кредит надає грошові позики населенню за одним документом – паспорт громадянина України. Клієнту не потрібно збирати великий пакет документів, шукати поручителів чи приносити довідки про доходи. Рішення за заявкою приймається протягом 5 хвилин, якщо ви звертаєтеся до МФК banana kredit повторно, система розглядає ваш запит всього за 1 хвилину. Дані, які ви вказуєте під час заповнення анкети, повністю конфіденційні та знаходяться під захистом сервісу.

Компанія Bananacredit не перевіряє кредитну історію своїх клієнтів. Видача коштів відбувається з урахуванням скорингових алгоритмів, оцінки статусу позичальника. Серед інших переваг МФО:

 • Мінімальний пакет документів – лише паспорт чи посвідчення особи.
 • Відсутність застав, поручителів та довідок з місця роботи.
 • Швидкий розгляд заявки протягом 3-5 хвилин.
 • Поліпшення кредитної історії за рахунок оформлення і своєчасного погашення мікрозайму.
 • Зручні способи отримання та погашення позики.
 • Можливість пролонгації боргу, сплативши мінімальну суму на продовження.

У нашому особистому рейтингу МФО kreditos.com.ua ця компанія займає достойне місце в середині списку. Адже bananocredit пропонує гарні умови отримання грошей до зарплати і пропонує клієнтам сервіс високого рівня.

Способи отримання та погашення позики

МФК кредитбанана надає позичальникам безготівкові перекази на банківські картки російських банків. Платіжний засіб обов’язково має належати клієнту.

Повернення боргу здійснюється:

 • З банківської картки через власний кабінет на сайті МФО.
 • За реквізитами на розрахунковий рахунок.
 • У терміналах ПриватБанку.

Нажаль Banana credit не має такої широкої пропозиції методів закриття боргу як у Clik Credit або Moniweo, які пропонують розгалужену мережу терміналів поповнення. Тому зверніть увагу на конкурентів Банана Кредит, які мають більше методів поповнення балансу.

Банана Кредит вхід до особистого кабінету

Для того, щоб створити на сайті Банана Кредит особистий кабінет, потрібно оформити першу позику. Обліковий запис створюється на першому етапі заповнення заявки. Щоб потрапити на сторінку заповнення анкети, потрібно вибрати суму мікрокредиту та термін повернення та натиснути кнопку «Отримати кредит». Створення облікового запису доступне для тих, хто вперше здійснює подання заявки на отримання коштів через цю МФО.

Щоб виконати вхід до свого облікового запису на сайті МФК banan credit, необхідно натиснути кнопку «Особистий кабінет», потім ввести логін та пароль та натиснути кнопку «Увійти». Як логін виступає номер мобільного телефону, зазначений у заявці на отримання позики, пароль ви повинні вигадати самі також на етапі заповнення анкети. Якщо ви забули пароль, скористайтеся функцією його відновлення.

Контактні дані

Організація:

ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" "ІНВЕСТРУМ"

Адреса:

03150, Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

+38(063)245-25-23

Відгуки про компанію

Не рекомендую

Підкажіть, будь ласка, де знайти зразок скарги в НБУ? Подзвонив урод з Банана і так нахабно спілкувався, слів немає. Погрожував дзвінками близьким. І всі аргументи йому ні до чого. І як правильно написати?

Рекомендую

Ну тут таке - як пощастить. Мені 2 місяці не телефонували. Тому тут справа така вже. І певно і не телефонували б, якби слухавку не взяв і не закрив. Тому краще вчасно пролонгацію робити, або домовлятись с ними.