Сума кредиту

600 - 30 000 грн.

Ставка

1% в день

Строк

3 - 140 днів

Спосіб виплати

 • готівкою у відділенні
 • на картку

Спосіб погашення

 • готівкою в відділенні
 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали EasyPay
 • термінали ПриватБанку
 • через застосунок Privat24
 • за допомогою PrivatPay

Додатково

 • Пролонгація
 • Штрафи
 • Договір онлайн / в офисе

Про компанії Швидко гроші

Компанія «Швидко гроші Укрїна» (відома також як Быстро Деньги, Быстроденьги, shvydko groshi, sgroshi, shvgroshi), зареєстрована в Україні у листопаді 2013 року, спеціалізується на видачі позик фізичним особам. Позики терміново з поганою кредитною історією доступні для отримання повнолітнім громадянам, які мають стабільний дохід та постійну прописку в будь-якому регіоні країни. Оформлення позики здійснюється за одним документом – посвідчення особи громадянина України, без необхідності надавати довідку про доходи, заставу або залучати поручителя при оформленні мікрокредиту.

Як працює Швидко Гроші

Особливістю ШвидкоГроші є те, що вони надають гроші швидко не тільки онлайн, а і офлайн у розгалуженій системі віддулень по всій Україні.

Послуги надаються також в дистанційному режимі: sgroshi приймають від потенційних клієнтів онлайн-заявки, повідомляють по смс результат їх розгляду і при позитивному рішенні видають гроші на банківський рахунок клієнта або картку, відкриті на його ім’я. Підписання договору позичальником відбувається через Інтернет за допомогою СМС-коду, надісланого на вказаний клієнтом номер мобільного телефону.

Використання інформаційних технологій дозволяє ШвидкоГроши працювати в цілодобовому режимі, оперативно розглядати заявки і швидко приймати рішення, в більшості випадків витрачаючи не більше півгодини. У разі схвалення заявки клієнт вже того ж дня отримує гроші і може починати користуватися ними. Позичальники схвальні відгукуються про shvydko groshi через те, що тут можна онлайн кредит без дзвінків і перевірок оператора.

Зручний сервіс sgroshi

При першому зверненні до компанії для нового клієнта створюється «Особистий кабінет», за допомогою якого він зможе комфортно керувати своїми позиками та здійснювати термінові платежі.
Погашення заборгованості здійснюється шляхом переказу необхідної суми з банківського рахунку позичальника на банківський рахунок, реквізити якого розміщені на нашому сайті, їх можна побачити з «Особистого кабінету», через безліч платіжних сервісів.

ШвидкоГроші одна з небагатьох МФО України, що видаю кредити готівкою і довгострокові позики без відмов. В рейтингу МФО вона завжди посідає одні з перших місця як за кількісю виданих кредитів, так і за кількістю схвальних відгуків.

Вимоги до позичальника

Прості, мінімальні та зрозумілі вимоги при оформленні мікрокредиту одна із причин успіху компанії Швидко Гроши. Для того, шоб отримати гроші до зарплати без відмов достатньо відповідати декільком простим умовам і мати:

 1. Паспорт громадянина України;
 2. ІПН (ідентифікаційний номер);
 3. Позичальник також має бути віком від 18 до 65 років;
 4. Мати власну картку будь-якого українського банку.

При оформленні мікропозики потрібно буде вказати інформацію про зайнятість та доходи (лише вказати інформацію, довідка про доходи не потрібна); вказати контактні дані: адресу, номер мобільного та email.

Важливою особливістю компанії Shvidko Groshi є те, що при реєстрації вам не потрібен буде email, і ви спокійно зможете взяти мікрозайм без электронної пошти.

Яку суму можна взяти у ШвидкоГроші?

За оформлення першого кредиту максимально доступна сума становить 20000 гривень. Але у разі повторних позик суму поступово зростатиме до 25000 гривень, якщо позичальник відповідально виконував усі фінансові зобов’язання та сплачував кредити вчасно.

Також компанія Shvidko Groshi пропонує своїм позичальникам отримати довгострокові кредити з поганою кредитною історією на строк до 20 тижнів і суму до 30000 гривень. Такі довгострокові кредити онлайн на карту пропонують під 1,3% в день з терміном погашення кожні 2 тижні.

Скільки часу забере оформлення заявки?

При оформленні першого кредиту користувачеві необхідно заповнити реєстраційну форму, яка зазвичай забирає близько 5 хвилин. Після цього заявка буде оброблена, також триватиме кілька хвилин. Зазвичай до 10 хвилин. У разі повторного звернення не потрібно гаяти час на заповнення реєстраційної картки, оскільки позичальнику не потрібно знову проходити реєстрацію – всі персональні дані в анкеті вже вказані. Потрібно лише вибрати суму та термін позики в особистому кабінеті та отримати кредит.

Розгляд заявки у Shvidko Groshi

Після завершення всіх етапів реєстрації розпочнеться обробка заявки, яка триває від 5 до 10 хвилин. В особистому кабінеті буде відображатися статус заявки «На верефікації». Після отримання рішення позичальнику надійде смс на вказаний номер. Крім того, це відобразиться в особистому кабінеті – з’явиться повідомлення про необхідність підписати документи. Користувачеві залишиться лише натиснути кнопку «Підписати», після чого відкриється кредитний договір.

Пролонгація кредиту Швидко Гроші

Для цього необхідно в особистому кабінеті через клавішу ПРОДОВЖИТИ підписати додаткову угоду на продовження кредиту, попередньо вибравши період на який плануєте продовжити кредит, після чого сплатити через особистий кабінет або за реквізитами (через банк, касу, термінал, Приват24 або інший зручний спосіб) мінімальну суму на продовження, яка відображається в особистому кабінеті при натисканні клавіші ПРОДОВЖИТИ.

Важливо! При оплаті в касі банку або терміналі або в інший спосіб, перерахування коштів може відбуватися кілька днів, відповідно за цей період може нараховуватися відсоток за користування або пеня, якщо оплата після строку, тому радимо таким чином вносити платіж заздалегідь, або найкраще робити платежі через особистий кабінет!

Оплата мікрокредиту в Швидко Гроші

Погасити кредит в Швидко Гроші можна багатьма способами. На відміну від конкурентів Кредит 7 або КачайГроші, у Швидко Гроші доступні такі способи закрити борг:

 • У відділеннях ШвидкоГрошi.
 • у касі будь-якого банку України по реквізитам.
 • карткою в особистому кабінеті.
 • Через онлайн-сервіси: ПриватБанк або EasyPay.
 • та терміналах мережі ПриватБанк, EasyPay.

Оптимальний спосіб і сами зручний спосіб — оплата в особистому кабінеті на сайті shv.groshi шляхом переказу зі своєї карти банку. Також можна закрити мікропозику з карт інших людей з вашого близького кола. Навіть якщо ви брали кредит готівкою у відділенні – ви все одно можете закрити його онлайн.

Важлива порада від сайту Kreditos.com.ua! Після оплати обов’язково потрібно в особистому кабінеті отримати довідку про закриття кредиту! Це потрібно аби убезпечити себе в майбутньому від ситуацій, коли від вас вимагають закрити кредит, кий ви вже закрили. Ця порада стосується не тільки Швидко Гроші.

Оплата в терміналах та банках здійснюється за реквізитами. У терміналі потрібно вказати Рахунок (IBAN): UA 113003460000026002015327301, код ЄДРПОУ 37356833 та внести суму, актуальну на момент оплати. У касі банку оплата здійснюється за повними реквізитами підприємства. При цьому клієнту потрібно відзначити ПІБ та ІПН, щоб платіж був ідентифікований.

При оплаті в касі банку або терміналі мережі EasyPay перерахування грошей може забрати кілька робочих днів.

Контактні дані

Організація:

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»

Адреса:

Головний офіс: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А, звичайні відділення - по всій Україні

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

073 56 01 050

Відгуки про компанію

Рекомендую

Швидкогроші закрив за тіло, самі запропонували, давненько вже. По тихому розійшлися. З усіх контор тільки КредитКасу виділилася. КредитКаса покарана. Вона мене свого часу задерла дзвінками, я пропонував їм сплатити за тіло кредиту, не захотіли. Зараз самі просять, на 1000 менше ніж тіло.

Рекомендую

Зверталась тричі за позикою сюди. Два останні рази були мікрокредити терміном на 3 місяці з регулярним платежем. Так виходило, що перший платіж завжди вносила далеко не вчасно з невеликим прострочення, але на мій подив, мені ніяких штрафів у ШГ не нараховувалося. Дуже лояльна компанія, готові йти на зустріч своїм клієнтам. Рекомендую