Сума кредиту

4 000 - 7 000 грн.

Ставка

2.2% в день

Строк

14 - 14 днів

Спосіб виплати

 • на картку

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали ПриватБанку
 • через застосунок Privat24

Додатково

 • Пролонгація
 • Договір онлайн

Якщо ви шукаєте фінансову підтримку в Інтернеті, ви не зможете ігнорувати пропозицію Avira Credit. Компанія пропонує клієнтам різноманітну пропозицію та дає можливість скористатися цікавими акціями.

Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися все про швидкі кредити Avira. Умови отримання грошей, інструкції щодо подання заявки, вартість кредиту, відгуки. Про це та багато іншого розповідається в тексті нижче.

Що пропонує Авіра?

Після відвідування сайту Aviracredit.com.ua Ваша увага буде звернена на незвичайну пропозицію кредитора. З одного боку, бренд пропонує традиційні онлайн гроші до зарплати, а з іншого – дає можливість взяти швидкий кредит без відмов. Рішення, безперечно, оцінять клієнти, яким потрібні різні форми фінансування. Можливість використання різних послуг на одному сайті допоможе вам вибрати пропозицію, що відповідає вашим поточним потребам.

Нижче наведено докладну інформацію про те, якими кредитами ви можете скористатися:

 1. Сума від 4000 до 7000 гривень.
 2. Строк лише 14 днів.

У порівнянні з конкуруючими кредитними компаніями максимальна сума кредиту Авіра не дуже приваблива. До прикладу Sloncredit пропонує одразу до 25000 гривень, а Му кредіт до 12000 гривень. Однак Авіра це нова і маловідома організація, в якої не наповнені бази клієнтів, через що отримати позики буде трішки легше. Також Avira часто пропонує різноманітні акції, які, напевно, переконають людей, які шукають невелику суму.

Хто може отримати гроші до зарплати в АвіраКредит

АвіраКредит приділяє особливу увагу доступності грошових коштів та прозорості роботи. Скориставшись послугами бренду, вам не доведеться турбуватися про складні форми і весь процес відбувається онлайн. Умови отримання коштів також зрозумілі та їх небагато.

При поданні заявки на мікро займ необхідно обов’язково виконати одну умову. Кредитор пропонує послуги лише людям зі стабільним доходом. Ось які джерела приймаються:

 • офіційно працюючі;
 • Неофіційно працюючі, які можуть підтвердити свій рівень доходу;
 • пенсія.

Якщо джерела доходу немає у списку, кредитор зв’яжеться з вами. Після розмови консультант вирішить, чи ви можете подати заявку.

Окрім наявності джерела доходу, необхідно виконати кілька додаткових умов. Ось вони:

 1. дійсний паспорт, код ІПН;
 2. мобільний телефон та адреса електронної пошти;
 3. Українське громадянство та проживання в Україні;
 4. картка будь-якого банку України.

Як отримати мікро займ у Avira за допомогою сайту Kreditos

Бренд Avira пропонує кредити лише онлайн. Це означає, що ви можете подати заявку лише на сайті, фізичних відділень немає. Важливо, що форма реєстрації нескладна і вимагає надання мінімальної кількості інформації.

Ось як подати заявку крок за кроком

 1. Виберіть свою пропозицію.
  Перейдіть на сайт Авіри, натиснувши на нашому сайті кнопку оформлення внизу або зверху сторінки. На сайті Авіри за допомогою повзунка виберіть суму, що вас цікавить, і період погашення.
 2. Заповніть форму.
  Необхідно необхідно ввести номер телефону та адресу електронної пошти. Також вказати особисті дані та адресу проживання. Нарешті, вкажіть джерело доходу та форму.
 3. Верифікуйте карту.
 4. Оцінка кредитоспроможності та прийняття рішення.
  Наступним кроком є оцінка кредитоспроможності, яка виконується автоматично та займає кілька десятків секунд. У разі позитивного результату ви отримаєте інформацію про виданий кредит через SMS та електронну пошту.
 5. Підписати договір онлайн і отримати гроші.

Після схвалення заявки ви отримаєте SMS-повідомлення, в якому буде код, який потрібно ввести в особистому кабінеті, тим самим підписавши договір. Кошти будуть готові до отримання протягом 10 хвилин після свалення вашої заявки.

Повернення кредиту

Після того, як кредит було надано, єдине, що залишається зробити, це повернути кошти. У цьому випадку Avira пропонує два варіанти.

 • В особистому кабінеті за допомогою банківської карти.
 • Через термінал ПриватБанку.
 • Через онлайн-банкінг по реквізитам (через мобільні застосунки).
 • В касі банку по реквізитам. Компанія пропонує кредити чеком Giro з отриманням у банківському відділенні. .

Контактні дані

Організація:

ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "АВІРА ГРУП"

Номер свідоцтва:

ФК №1313 від 11.01.2020 року номер рішення про видачу свідоцтва №36, реєстраційний номер 13104070.

Адреса:

04080, м.Київ, вул. Кирилівська, будинок 1-3 А, секція «С»

Час работи:

Цілодобово

Відгуки про компанію