Сума кредиту

500 - 15 000 грн.

Ставка

0.01% в день

Строк

5 - 30 днів

Спосіб виплати

 • на картку

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали ПриватБанку
 • через застосунок Privat24
 • через термінали City24

Додатково

 • Пролонгація
 • Штрафи
 • Договір онлайн

Взяти швидкий кредит у Selfie Credit на суму 500-10 000 гривень можна повністю в дистанційному режимі. Пропозиція діє всім громадян України віком від 18 років до 65 років.

Чим Selfie Credit кращий за конкурентів?

Вирішивши оформити мікропозику в Selfie Credit, ви отримаєте низку переваг:

 • Перший кредит для нових клієнтів можна отримати без відсотків: процентна ставка становить 0,01% на добу для всіх нових позичальників;
 • Заявки розглядаються протягом 10 хвилин;
 • Миттєва реєстрація за допомогою фото;
 • Мікрокредити доступні особам із поганою кредитною історією;
 • Серед позичальників розігруються подарунки. Участь у акціях клієнти беруть автоматично.
Компанія СелфіКредит пропонує клієнтам унікальну послугу — миттєва реєстрація за допомогою фото. Вам не потрібно заповнювати довгі анкети, просто зробіть селфі, а решта — за автоматизованою системою компанії.

Закрити кредит в SelfieCredit можна достроково: щоб дізнатися про суму для погашення, потрібно виконати вхід до Особистого кабінету. Увійти можна за номером ІПН та паролем, вибраним при реєстрації.

Загальні умови отримання кредиту в Селфі Кредит

Оформити позику в Селфі Кредит можна за таких умов:

 1. Мінімальна та максимальна суми – 500-15000 гривень;
 2. Термін виплати – 5-30 днів;
 3. Процентна ставка – 1% на добу. Для нових позичальників позика під 0,01% на добу.

Умови у МФО СелфіКредит порівняно з конкурентами досить гарні. Наприклад у КешПоінт Перши позика лише до 5000 гривень. А у ClickCredit сума мінімальної позики від 100 гривень.

Хто може отримати кредит у Селфі Кредіт?

Послуги МФО Селфі Кредіт доступні для всіх громадян України з деякими обмеженнями за віком. Взяти позику можуть всі користувачі віком 18-65 років.

Для отримання буде потрібен лише паспорт, що засвідчує особу, банківську картку та активний номер телефону. Компанія не вимагає офіційного працевлаштування та довідок з роботи.

Взяти гроші в борг на сайті можна відразу після реєстрації та підтвердження своєї особи. Діяльність здійснюється по всій території України.

Чи важлива кредитна історія при отриманні позики?

Кредитна історія містить у собі всю інформацію про позики, карти та розстрочки, якими користувався клієнт, вона формує фінансову репутацію.

При розгляді заявки кредитна історія позичальника враховується та впливає на кінцеве рішення. Вона відображає виконання боргових зобов’язань клієнтом, тому фінансовий рейтинг позичальника також береться до уваги. Проте кредитна історія – не єдиний і не основний фактор, який впливає на рішення за заявкою.

В СелфіКредіт люди з негативними відмітками в історії можуть отримати вигідну позику на картку. Щоб підвищити можливість схвалення заявки, ми рекомендуємо:

 • При першому зверненні вказувати невелику суму та термін позики, оптимально, до 10 днів.
 • Перевірити поля заявки: будь-яка помилка може призвести до відмови у видачі.
 • Повністю заповнювати заявку, щоб сформувати лояльне ставлення кредитора до позичальника.
 • Вказувати в анкеті лише достовірну інформацію.
Ці рекомендації допоможуть підвищити можливість схвалення клієнтам з негативною історією.

Як отримати позику в Selfiecredit?

Відгуки про Selfiecredit вказують на те, що оформити онлайн кредит на картку можна доволі швидко. В середньому, заявка селфикредит оброблюється за 10-15 хвилин:

 1. Використовуючи калькулятор, вкажіть бажані параметри позики – суму та термін погашення. Перегляньте загальну величину переплати.
 2. Створіть особистий кабінет, підтвердьте номер телефону. Код підтвердження прийде миттєво;
 3. Заповніть коротку реєстраційну форму. Потрібно надати реквізити паспорта та ІПН.
 4. Введіть реквізити для оплати;
 5. В разі підтвердження кредиту потрібно підтвердити договір.

Подати заявку на перший кредит до зарплати можна цілодобово. Проте розглянуто її буде лише у робочі години — з понеділка по п’ятницю з 09:00 ранку до 18:00 вечора.

Відповідь про можливість мікрокредитування надходить на адресу електронної пошти. Якщо рішення є позитивним, на сайті МФО необхідно підписати кредитний договір (до цього моменту позичка не вважається оформленою і від неї можна відмовитися).

Після ухвалення електронної угоди, мікропозика перераховується на рахунок будь-якого банку України. На нашому сайті ви можете залишити відгук про Селфі Кредит.

Як сплатити мікрокредит?

Боржник може погасити позику в СелфіКредіт такими способами:

 • За допомогою картки на сайті МФО. Авторизація в Особистому кабінеті для оплати не потрібна.
 • Через платіжні термінали City 24 (комісія сервісу 2.5% при поповненні станом на 08.03.2024).
 • Онлайн через Приват 24.
 • По реквізитах через касу будь-якого банку.

Сторонні організації можуть стягувати комісію проведення платежу.

Чи є дострокове погашення в Selfikredit?

Позику можна погасити достроково, заплативши лише за дні фактичного користування кредитом. Це дозволяє скоротити витрати, оскільки відсотки будуть нараховані за весь термін договору, а й за дні використання позики.

У компанії не передбачені комісії за дострокове погашення, як і винагороду за ранню виплату кредиту.

Пролонгація кредиту в SelfieCredit

В організації є пролонгація кредиту. Вона проходить в індивідуальному порядку. Якщо ви не можете сплатити борг своєчасно, звертайтесь на Гарячу лінію. Наслідки прострочення:

 • Нарахування пені у розмірі 0,5% від суми основного боргу за кожний день прострочення;
 • Одноразовий штраф у розмірі 10% від суми основної заборгованості.

Кредитна історія погіршується – інформація передається БКІ.

Що буде, якщо не платити позику selfy кредит?

Якщо клієнт не виконує своїх зобов’язань за договором, на його рахунок можуть бути нараховані штрафні відсотки та пеня, що призведе до збільшення витрат на кредит. В Селфі кредит за кожен день прострочення на рахунок клієнта нараховується пеня у розмірі 0,5%.

Крім того, при виникненні прострочення псується фінансова репутація клієнта. Щоб уникнути цього, рекомендується оформити пролонгацію, тобто сплатити відсотки та продовжити термін договору на стандартних умовах.

Контактні дані

Організація:

ТОВ «Селфі Кредит»

Номер свідоцтва:

ФК №В0000369 від 21.09.2021

Адреса:

04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

044 333 43 56

Відгуки про компанію

Рекомендую

Доброго дня, необхідна порада зі спілкування з селфі кредит У мене було більше 15 МФО, суми досить великі за 10-16 тисяч кожна. Був добрий заробіток, я платив своєчасно. Нещодавно почалася пророчка через втрату роботи, але силами моїх заощаджень, друзів та рідні я закрив з відсотками все, крім Selfi Credit, Banana, зе кредит та кредит плюс Тіла великі по 13 тисяч. Прострочення вже 10 днів, вчора селфи знайшли номер сестри і почали натякати що б вона допомогла братику, хоча сестра мені і так допомогла і зайняла 3 тисячі доларів, тож я по вуха в боргах перед нею та подяки. З конторами спілкуюся щодня, питаю домовитись, зі мною дуже лояльні. Скажіть, чи є сенс подавати скарги до НБУ, які намагаються з ними далі домовлятися? Сплатити у відсотках не можу зараз, там уже суми по 30 до кожної МФО. До речі, антиспам просити ставити родичів не можу, заважатиме їхній роботі.

Рекомендую

У selfikredit реально отримати гроші навіть якщо у тебе мінімальний заробіток, дуже сподобалося, що оформлення кредиту відбувається швидко і немає жодних потайних нюансів. На все про все витратив 19 хвилин і ще хвилин 10 поки прислали гроші. Хоча і казали, що гроші за 10 хвилин я ними задоволений