Сума кредиту

1 000 - 15 000 грн.

Ставка

0.01% в день

Строк

5 - 30 днів

Спосіб виплати

 • на картку

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали EasyPay
 • в будь-якому відділенні Укрпошти

Додатково

 • Перший без відсотків
 • Договір онлайн

Аванс Кредит – легкі і доступні позики на картку в Україні

Аванс Кредит (avans credit, аванс займ, аванскредит, avanscredit, avans kredit, avanskredit) це швидкі кредити з періодом погашення до 30 днів. Мінімальна сума кредиту становить 1000 гривень, максимальна – 20000 гривень. Перший кредит максимум до 15000 гривень, повторний уже до 20 тисяч (1,99% – ставка на повторні мікропозики).

Отримані кошти можна використовувати будь-які цілі, обрані позичальником. Оформлюючи позику у avans credit вам не потрібно вказувати ціль кредиту, адже МФО не перевіряє як будуть витрачатись кошти, і отримати гроші можна на будь-що.

Також від вас не захочуть отримати поручителя. І ще один великий плюс це те, що Аванскредит пропонує всім новачкам онлайн кредити на карту під 0 відсотків до 15000 гривень.

Хто може отримати кредит до зарплати у МФО Аванс Кредит?

Кожна людина, яка претендує на отримання кредиту до зарплати від Аванс Кредит, має відповідати певним умовам, встановленим кредитором – але варто знати, що вони не надмірні.

Щоб отримати швидкий кредит у АвансКредит, заявнику необхідно:

 • бути громадянином України і проживати в Україні;
 • мати номер ІПН та посвідчення особи (паспорт);
 • бути у віці від 18 до 70 років;
 • мати особистий рахунок в будь-якому українському банку;
 • мати свій номер мобільного телефону.

Важливо відзначити, що для подання заявки на кредит в avanscredit не потрібні додаткові документи. Кредитор не вимагає від роботодавця підтвердження доходів. Вам знадобиться лише посвідчення особи.

У деяких випадках компанія може попросити вас підтвердити свій прибуток, вказавши місце роботи і вказавши середній місячний дохід останні 3 місяці. Але без документального підтвердження.

Також не слід хвилюватися тим, хто хоче отримати мікропозики, але працює неофіційно. Avans credit не відмовляє клієнтам, які працюють без офіційного працевлаштування.

Аванс Кредит перевіряє кредитну історію?

Ми в редакції Кредітосу помітили, що багато людей хочуть взяти кредит онлайн з дуже поганою кредитною історією 24 7 у воєнний час на невелику суму. В цьому компанія вам допоможе. Поперше вони працюють у воєнний час. По друге вони видають кредити з поганою кредитною історією. З невеликими виключеннями, але видають.

Як і будь-яка фінансова компанія, яка працює за стандартами НБУ, щоб перевірити фінансову надійність заявника, avans kredit перевіряє базу бюро кредитних історій. На підставі даних, що містяться у вказаному реєстрі, кредитор перевірить вашу історію погашення. Однак варто знати, що наявність негативних записів у БКІ або інших базах, що перевіряються, не завжди виключає шанси на отримання кредиту. АвансКредит – одна з небагатьох кредитних компаній, яка дозволяє надавати кошти людям, які мають борги.

Якщо вав відмовили по причині поганої кредитної історії ви завжди можете подати заявку в іншій МФО. Наприклад в наших списках є MyCredit або Нові Кредити, де ви також можете отримати кредит з поганою кредитною історією.

Як отримати кредит до зарплати у Avans credit?

Процес подачі заявки на швидкий кредит від АвансКредит надзвичайно простий і швидкий. Воно відбувається повністю онлайн і складається з наступних етапів:

 1. Визначте суму кредиту на сайті Avans credit – використовуйте повзунок, щоб вказати необхідну суму та побачити загальну вартість кредиту. Під повзунком ви знайдете всю необхідну інформацію, тобто точну дату погашення, відсоткову ставку, комісію та APRC, тобто фактичну річну відсоткову ставку. Після отримання параметрів натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. Реєстрація – наступний крок. Введіть номер телефону і отримайте код. Він потрібний для створення особистого кабінету.
 3. Далі необхідно буде заповнити форму та надати такі дані: ім’я та прізвище, адресу реєстрації, громадянство, країна народження, номер ІПН, номер паспорту, адресу електронної пошти. Також потрібні відомості про працевлаштування. Після заповнення форми та прийняття згод натисніть кнопку «Отримати кредит».
 4. Перевірка особи – перш ніж ваша заява буде розглянута, вам слід підтвердити свою особу. Зробити це можна двома способами: сфотографувавши декілька сторінок паспорта або зробивши селфі з паспортом в руках.
 5. Отримання рішення – після підтвердження вашої особи Avans credit ухвалить рішення, чи видавати вам мікрокредит онлайн. Про це ви будете проінформовані SMS або електронною поштою.
 6. Переказ коштів – якщо рішення буде позитивним, сума, на яку ви подали заявку, незабаром з’явиться на вашому рахунку.

Аванс Кредит – як довго тобі доведеться чекати грошей?

Подати заявку на отримання кредиту до зарплати в АвансКредит можна 24 години на добу, сім днів на тиждень. Однак, якщо ви хочете отримати кошти швидко, вам слід подати заявку в робочий час компанії, тобто з понеділка по п’ятницю з 08:00 – 20:00, а також у суботу та неділю. 09:00 – 18:00. Заявки, подані в неробочі години avanscredit, будуть опрацьовані наступного дня.

Після підтвердження вашої особи ваша заявка на кредит буде оброблена у години роботи компанії. Після отримання позитивного рішення кошти виплачуються одразу. Час очікування у разі переказу всередині одного банку зазвичай становить до 15 хвилин, а в інших випадках залежить від часу бронювання у банках.

Avanscredit – продовження терміну погашення кредиту

Термін погашення кредиту Avans credit складає 30 днів. Однак що робити, якщо ви не можете погасити всю заборгованість у встановлений термін? При підозрі на проблеми з погашенням слід звернутися до позичальника, оскільки дозволяє продовжити термін погашення.

Продовження терміну в Avans credit передбачає надання кредиту іншою кредитною компанією для погашення поточного зобов’язання. Ця послуга називається рефінансування кредиту і за її використання стягується додаткова комісія. Після оплати ваш поточний кредит буде погашено, і ви будете зобов’язані погасити зобов’язання перед новим кредитором протягом певного періоду.

Контактні дані

Організація:

ТОВ "Аванс Кредит"

Номер свідоцтва:

ФК № В000048 від 02.12.2021, код фін-установи 13, дата та номер рішення 15.01.2021 №21/71-пк

Адреса:

01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15А

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

0 800 20 25 20

Сайт:

avans.credit

Відгуки про компанію

Рекомендую

Мені перший раз коли подавала заявку то відмовили, сама не знаю чому. Потім вже другий раз коли заповнювала анкету по телефону в компанії аванскредит схвалили позичку, отримати змогла буквально за 10 хвилин на картку. В принципі можна сказати, що я задоволена, якби ото перший раз одразу дали - було б ідеально