Сума кредиту

1 000 - 8 000 грн.

Ставка

1.5% в день

Строк

10 - 14 днів

Спосіб виплати

 • на картку
 • на банк. рахунок

Спосіб погашення

 • в банку по реквізитам
 • онлайн з карти
 • термінали EasyPay
 • термінали ПриватБанку
 • через застосунок Privat24

Додатково

 • Пролонгація
 • Договір онлайн

Кредитори постійно намагаються стимулювати клієнтів користуватися їхніми послугами. З цієї причини клієнти мають широкий вибір пропозицій, кожна з яких відрізняється і відрізняється від інших.

Finbert – це нова мікрофінансова компанія, що спеціалізується на швидких кредитах без перевірок і відмов, розмір фінансування яких є надзвичайно гнучким. Чи варто людям, яким потрібний кредит на велику суму, звернути увагу на це рішення? Спробуємо відповісти на це питання, проаналізувавши умови онлайн кредитів, що надаються компанією Фінберт.

Гроші на картку швидко від Finbert

Finbert – українська мікрофінансова організація, що базується в Києві, і надає кредити без поручителів, застави і з поганою кредитною історією.

Діяльність цього кредитора відбувається повністю віддалено, а це означає, що кредити видаються онлайн, не виходячи із дому. Щоб скористатися послугами компанії Фінберт, необхідно створити обліковий запис на сайті. Реєстрація здійснюється безкоштовно, але вимагає від користувача надання конкретних персональних даних та згоди на їх обробку.

Сервіс працює 24 години на добу, щодня тижня, а також використовує онлайн перекази на будь-яку картку українського банку, щоб забезпечити видачу суми мікрокредиту у найкоротший термін після розгляду поданої заявки. В рамках умов клієнти можуть взяти лише один кредит за один раз. Однак одразу після погашення ви можете подати заявку на отримання ще одного кредиту до зарплати.

Що пропонує Фінберт?

Компанія пропонує швидкі позики в будь-якій точці України.

Ось, що ви можете отримати:

 • мінімальна та максимальна сума позики – 1000-8000 гривень;
 • період кредитування – 10-14 календарних днів;
 • є можливість дострокового погашення без штрафів та пені.

Час розгляду онлайн-заявки – 15 хвилин для нових клієнтів та 5-10 хвилин для постійних, що є стандартним варіантом для МФО України. Таку ж швидкість пропонує і конкурент – avira credit.

Метою одержання грошей МФО не цікавиться. Клієнт може оформити швидкий кредит на купівлю техніки, оплати комунальних послуг та інших кредитів, подорожі, придбання ліків, ремонту тощо.

Якщо 8000 гривень, які пропонує Фінберт вам замало – зверніть увагу на treba credit, який одразу пропонує кредит до 10000 на карту онлайн.

Хто може взяти кредит у Фінберт?

Перш ніж подавати заявку ні мікрокредит у Фінберт, варто переконатися в умовах надання кредиту. Оформити кредит можуть особи віком від 18 років, які мають дійсне посвідчення особи.

Іншими вимогами для отримання кредиту є:

 • Паспорт громадянина України;
 • номер ІПН;
 • рахунок в українському банку (банківська карта з залишком не менше 5 грн для верифікації);
 • поточний номер телефону;
 • поточна адреса електронної пошти.

Особа заявників перевіряється або за допомогою селфі або за допомогою ДІЇ. Ви легко можете взяти кредит через ДІЮ автоматично.

Скільки коштує кредит у Finbert?

Мікрокредити від Finbert пропонуються новім клієнтам під 2,5% в день. Реальна річна процентна ставка за пропонованими кредитами становить 851507,38%. Це вигідна пропозиція? Відповісти на це питання вам слід самостійно, але річ у тому, що на ринку кредитів до зарплати можна знайти і дешевші пропозиції. Щоб краще проілюструвати фактичну вартість зобов’язання, варто навести приклад. При позиці 5000 гривень на 10 днів ви повинні повернути 6250 грн, а якщо можна було б взяти кредит 20000 грн на 14 днів – ви повинні були б повернути 27000 гривень.

Зрозумілий виклад інформації заслуговує на похвалу. І Фін Берт дозволяє вам одразу побачити кінцеву суму до сплати. При виборі суми фінансування користувач бачить інформацію, що оновлюється в реальному часі в залежності від умов, які ви вводите.

Ще до подання заявки ви можете перевірити, коли настає термін погашення та з яких елементів складається вартість кредиту. Все прозоро та інтуїтивно зрозуміло, тому ні в кого не повинно виникнути проблем із ухваленням обґрунтованого рішення.

Нажаль Фінберт не видає безвідсоткові кредити. Якщо ви хочете отримати кредит на 30 днів без відсотків зверніть увагу на СлонКредит.

Як подати заявку на отримання кредиту?

Подати заявку на кредит у Fin Bert так само просто, як обіцяє компанія. Вся процедура проходить дуже гладко, тому клієнтам необхідно підготувати максимум кілька хвилин вільного часу, щоб мати можливість отримати додаткові кошти на власний рахунок. Однак, не забудьте зареєструватися на сайті перед створенням облікового запису. Якщо ми цього не зробимо, то при подачі заявки сайт автоматично перенаправить нас на вкладку, яка дає змогу зареєструватися.

Оформлення кредиту – крок за кроком:

 1. Якщо ви вже створили обліковий запис Finbert, поверніться на домашню сторінку сайту.  Використовуйте повзунок, щоб вибрати потрібну суму фінансування. Інформація про стягувані комісії постійно оновлюється при кожній зміні цього параметра. Натисніть на кнопку “Оформити кредит”.
 2. Далі зареєструйтесь: введіть свій мобільний і підтвердіть його кодом з смс.
 3. В кабінеті вам необхідно буде надати необхідну інформацію та підтвердити свою особистість.
 4. Надішліть заявку на кредит і дочекайтеся відповіді.  Якщо рішення буде позитивним, ви отримаєте код по смс, щоб підписати договір.

Після підписання договору ви отримаєте гроші на свій рахунок протягом кількох хвилин з моменту його видачі.

За словами кредитора, оформлення кредиту відбувається одразу після розгляду заявки.

Контактні дані

Організація:

ТОВ «ФК «ГВАДІАНА»

Номер свідоцтва:

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №1154, видане 03.01.2019 р. Нацкомфінпослуг

Адреса:

04052, м. Київ, вул. Глибочицька, буд.40, приміщення 7 (в літ. У)

Час работи:

Цілодобово

Телефон:

(044) 331-36-23

Сайт:

finbert.ua

Відгуки про компанію